Balıkesir´e bağlı olan Bigadiç ilçesi, Balıkesir´in güneydoğusunda yer almaktadır. İlçe gerek ülkemizin gerekse dünyanın en önemli bor madenlerine sahip olan ilçeleri arasında yer almaktadır.

İlçe hakkındaki tarihi kaynaklara baktığımız zaman 5 bin yılı aşkın bir geçmişi olduğunu görüyoruz. İlçe tarih içerisinde birçok değişikliğe uğramıştır.

Sandalye üreticisi olarak hizmet veren firmamız sizlere işletmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz masa, sandalye, berjer ve koltuk gibi mobilyalar konusunda en iyi imkanları sunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği süre içerisinde binlerce modele imzasını attığı için bu süreç içerisinde büyük bir müşteri kitlesine de sahip olmuştur. Sahip olduğumuz müşteri kitlesi sayesinde her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Sandalye ve masa fiyatları noktasında bilgi almak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçerek hem fiyatlar hakkında bilgi alabilir hem de ürettiğimiz modelleri inceleyebilir. Bu evrede müşterilerimizin hayallerindeki modelleri tam olarak istedikleri gibi üretmeye özen gösteriyoruz.