275.000 nüfusuyla, Gaziosmanpaşa, Esenler, Zeytinburnu ve Eyüpsultan ilçelerinin arasında yer alan Bayrampaşa; Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım olmak üzere 11 mahalleden oluşur. Esenler Caddesi, ilçenin en yoğun caddelerinden biridir. İlçede çok sayıda kafe, restoran, okul ve hastane mevcuttur.

Bayrampaşa Sandalye Bayrampaşa Cafe Sandalyesi

Bayrampaşa Cafe Sandalyesi Modelleri

Horeca sektörüne, özellikle sandalye, masa ve mobilya aksesuar tedarik eden Bayrampaşa sandalyeci Palmiye Koçak, ticari işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına kulak veriyor ve onlara Ankara, Akyurt´taki fabrikasında özenle ürettiği 5.000´den fazla ürünü, 17 yıllık tecrübesi ile sunmaktan gurur duyuyor. Özgün tasarımlar, özel ölçüler ve özenli işçilik ile imalat süreci hassasiyetle takip edilerek üretilen ahşap ürünler(sandalye, masa, sedir), 3 hafta içinde sizlerle buluşuyor.

Bayrampaşa Sandalye İmalatçısı Bayrampaşa Restoran Sandalyesi

Sandalye modelinizi belirledikten sonra, ahşap rengi ve döşeme çeşidini(kumaş, suni deri, hakiki deri) seçebiliyorsunuz. Hatta ölçülerle de dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Bayrampaşa sandalye imalatı Palmiye Koçak Mobilya, sadece işletmelere değil perakende müşterilerine de bu ayrıcalıklardan yararlanma imkânı sunuyor... www.palmiyekocak.com web sitemizden ürünlerimizi, ihracat yaptığımız ülkeleri ve referanslarımızı inceleyiniz. Palmiye Koçak Mobilya...

Tasarım, mobilyanın kalbidir.