Cafe bar tarzı işletmeler

müşterilerinin hoşça vakit geçirmesini sağlamak adına gerek hizmetlerini gerek atmosferlerini en dikkat çekici şekilde ayarlamak zorundadır. Dolayısıyla, böyle bir mekanın atmosferiyle uyumlu bir dekorasyona sahip olması şarttır diyebiliriz. Bu sebeple, dekorasyon konusunda işinin ehli bir firmayla çalışarak işletmenizi müşterilerin ilgisini çekecek bir atmosfere kavuşturabilirsiniz. Almanya içerisinde faaliyet gösteren Sultan Saray Restaurant Cafe Bar da bu sebeple dekorasyon ve mobilya alanında sektörün en iyilerinden olan Palmiye Koçak ile çalışmayı tercih etti. Sultan Saray Restaurant’a ihraç ettiğimiz ürünler şu şekildedir:

·         Sandalye

·         Masa

·         Berjer

·         Metal sandalye

·         Sedir

·         Ahşap ürünler

Aşağıdaki resimlerden görebileceğiniz gibi mekan, geleneksel bir temaya sahiptir; dolayısıyla, ihraç ettiğimiz ürünlerde bu atmosfere ve temaya uyumlu tasarımlar tercih edilmiştir. Palmiye Koçak olarak, iş birliği yaptığımız işletmelerle çalışırken en çok dikkat ettiğimiz şey bizden talep edilen ürünleri en iyi şekilde imal etmektir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, mekanlarda kullanılacak olan mobilyaların müşterilerin zevkine de uygun olması gerekmektedir. Mekandaki mobilyaların ve dekorasyonların, işletmeyi ziyarete gelen kitleye hitap etmesi, onların ilgisini çekecek tarzda olması bu sebeple elzemdir. İşte bu noktada birbiriyle uyumsuz mobilyaların kullanımı, dekorasyonun özensiz olması gibi sebepler hedef kitlenin mekanı ilgi çekici bulmasını zorlaştırır.

Eğer siz de işletmenizin dekorasyonunu yaptırmak istiyorsanız, hizmetinizdeyiz.

Palmiye Koçak olarak sektörde 17 yılı aşkındır süredir çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve sahip olduğumuz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Önceden çalıştığımız projeleri görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında, yine internet sitemiz üzerinden imalatını ve satışını yaptığımız ürünlere erişebilir, bu ürünler hakkında genel bilgileri görebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bizimle iş birliği yapmak için ise iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Palmiye Koçak olarak gerek yurt içi gerek yurt dışı işletmelerle karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak çalışmaya devam ediyoruz. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

İletişim adreslerimiz:

satis@palmiyekocak.com

+90 555 981 23 65

+90 216 427 75 58 (pbx)

 palmiyekocak.com

 

Almanya Sultan Saray Cafe Bar Kose Kapitoneli Sedir Kirmizi İslemeli Sedir Kirmizi Kapitoneli Sedir Sultan Saray Cafe Bar Restoran Sultan Saray Cafe Bar Sultan Saray Cafe Bar Sultan Saray Cafe Bar Aksesuar Almanya Sultan Saray Cafe Bar Aksesuar Kapitoneli Sedir Almanya Almanya Sultan Saray Cafe Bar