Hilton Sandalye Hakkında Önemli Bilgiler

Düğün salonlarıkonferans salonları ve oteller başta olmak üzere çoğu işletme tarafından en çok kullanılan sandalye çeşidi olan Hilton Sandalyeler; metal veya alüminyum iskeletli olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Bu sandalyeler hem şık görünümleri hem de işlevsel olmalarıyla öne çıkarlar. Bu yazımızda çoğu işletmede kullanılan Hilton sandalyeler hakkındaki belli başlı detaylara değineceğiz.

Hilton sandalye, üretiminde kullanılan normal sünger veya poliüretan süngerin farklı yoğunluklarına (dansite) ve alüminyum ya da metal iskelete göre, geniş bir fiyat aralığında birçok alternatif sunarlar. Hilton sandalye alternatiflerini kısaca şöyle sıralayabiliriz:

·         Kare sırtlı

·         Çatılı

·         Kollu

·         Kalın süngerli

·         Krom metal iskeletli

·         Ekonomik

·         Altın ya da gümüş kromajlı(lüks)

·         Yazı tahtalı

·         Oval sırtlı

·         Düz veya desenli kumaş döşemeli

·         Suni deri döşemeli

25x25x2 mm oluklu alüminyum profili,32 dns poliüretan döküm oturum(font) süngeri, 22 dns sırt süngeri, 8 mm mdf döşeme tablası, metalik sarı epoxy polyester elektrostatik boyası ve 6750 gr ağırlığıyla düğün ya da konferans gibi toplantıların düzenlendiği salonlar için ideal bir seçimdir.

Metal hilton sandalye; 25x25x1.2 mm metal profile sahiptir, 32 dns poliüretan döküm oturum süngeri, 22 dns sırt süngeri, 8 mm mdf döşeme tablası, metalik sarı epoxy polyester elektrostatik boyası, 7500 gr ağırlığı ve fiyat açısından alüminyum hiltondan biraz daha uygun olması sebebiyle size daha cazip bir seçenek sunar.

Hilton sandalyeler, 10´arlı olarak üst üste istiflenebilir. Böylece depolarken büyük kolaylık sağlar. Kısacası, işletmenizin ihtiyacına göre farklı Hilton sandalye alternatifleri bulabilirsiniz.

Eğer siz de işletmeniz için Hilton sandalye almayı düşünüyor ya da genel olarak işletmenizin dekorasyonunu yaptırmak istiyorsanız, sektörün en tecrübeli firmalarından biri olarak hizmetinizdeyiz. Palmiye Koçak olarak gerek yurtiçi gerek yurtdışı restoran, kafe, büro, otel ve daha pek çok farklı işletmeye ürün imal etmiş bulunmaktayız. Yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımıza eminiz. Eğer yaptığımız işlerle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız referanslarımıza göz atabilirsiniz.

A'dan Z'ye Hilton SandalyeA'dan Z'ye Hilton Sandalye A'dan Z'ye Hilton SandalyeA'dan Z'ye Hilton Sandalye A'dan Z'ye Hilton Sandalye