Adalar Sandalye

Tarih boyunca pek çok farklı isimle anılmış olan İstanbul adaları, Bizans döneminde genellikle sürgün yeri olarak kullanılmıştır. Evliya Adaları, Keşiş Adaları, Ruh Adaları, Cin adaları, Halka Adaları, Prens Adaları ve Kızıl Adalar diye adlandırılan 9 takımadanın İstanbul’a uzaklıkları 3 km ila 13,5 km arasında değişmektedir. Adalar aynı zamanda İstanbul’un kara ile bağlantısı olmayan tek ilçesidir.

İlçenin %55´i ormanlarla kaplıdır ve İstanbul’un tabiri caizse akciğerleridir. Burgazadası, Kınalıada, Heybeliada, Büyükada, Sedef Adası, Yassıada, Sivri Ada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası´ndan oluşan Adalar´ın; nüfusu kışın 15.221 iken yazı bu nüfus 70.000 civarına kadar çıkmaktadır. Yazın günübirlik ziyaretçilerle nüfusu 140.000´i bulan Adalar; İstanbul’un en önemli dinlence ve mesire yerlerinden biridir. Adalar´da kafe, restoran ve otel gibi birçok ticari işletme bulunmaktadır.

Adalar Sandalyeci

Sektörün en tecrübeli ve en iyi firmalarından biri olarak İstanbul’un en önemli turistik yerlerinden biri olan Adalar’da yer alan işletmelerin hizmetindeyiz. Büyükada´da bulunan Terreca Lido ve Sedef Adası´nda bulunan Elio Sedef´in tüm mobilya ihtiyaçları, Adalar sandalyeci Palmiye Koçak tarafından tedarik edilmiştir. Adalar sandalye satışı için imalatçınız Palmiye Koçak Mobilya, sadece sandalye ve masa ihtiyaçlarınız için değil, web sitemizden de inceleyebileceğiniz gibi 5.000´den fazla ürün ve 1.000´den fazla referansla hizmetinizdedir. Adalar Sandalye hizmetimiz dışında Ürünlerimiz ile gerek yurt dışı gerek yurt içi tüm firmalarla karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak çalışmaktayız.

Adalar Sandalye satışı konusunda müşterilerimize kesintisiz hizmetimiz devam etmektedir.

Palmiye Koçak

olarak yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile işletmelerinizin neye ihtiyacı olduğunu anlıyor, ona göre size en uygun dekorasyon ürünlerini belirliyoruz. Siz de işletmeniz için sektörün en iyileriyle çalışmak istiyorsanız her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sandalye, masa, koltuk, sedir, puf, armut minder, chester koltuk, josefin, şezlong, salıncak, dilsiz uşak, dresuar, askılık, yan sehpa, orta sehpa, separatör, masa örtüsü, sandalye giydirme, runner ve ofis mobilyaları çeşitleriyle size bir telefon kadar uzaktayız. 0 216 427 75 58 ve 0 543 658 49 47 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz bunun yanında internet sitemizden de gerek firmamı gerek önceden yaptığımız işler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Heybeliada Sandalye Büyükada Sandalye

Sedefadası Sandalye Adalar Sandalyeci