Metal Bar Sandalyeleri

Görünüm:

mbs42

Beyaz Suni Deri Döşemeli Bar Taburesi Bar Sandalyesi

Beyaz Suni Deri Döşemeli Bar Taburesi Bar Sandalyesi..


tcs28

Bingo Krom Yıldız Ayaklı Laboratuvar İmalathane Sandalyesi

Sandalyesi Yıldız Krom Ayak Harika tasarımı ile göz dolduran şık sırt dayama olan bar sandalyesi ayak koyma yeri sayesinde rahat bir oturuş sağlamaktadır. Hoş görünümü ve ergonomik yapısı ile bulunduğu ortama renk katabilecek bir üründür. Sırt dayama bölümü sayesinde daha rahat oturum sağlamaktadır. Kol dayama bölümü ise hem estetik hem de hoş görü..


alb18c

Çift Kayıtlı Alüminyum Bar Sandalyesi

Çift Kayıtlı Alüminyum Bar Sandalyesi..


mds16

Çubuk Paslanmaz Ayaklı Metal Krem Bar Sandalyesi

Stainless Steel Metal Stick Bar ChairÇubuk Paslanmaz Ayaklı Metal Krem Bar Sandalyesi Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir...


mbs43

Deri Döşemeli Oturma Yüzeyi Bar Taburesi

Deri Döşemeli Oturma Yüzeyi Bar Taburesi..


mbs50

Hardal Renkli Kumaş Döşemeli Metal Bar Sandalye

Hardal Renkli Kumaş Döşemeli Metal Bar Sandalye..


mds20

Poliüretan Gövde Dökme Sünger İç Gövde Metal Karkas Ayaklar Metal Çubuk Bar Sandalyesi

Poliüretan Gövde Dökme Sünger İç Gövde Metal Karkas Ayaklar Metal Çubuk Bar SandalyesiPoliüretan Gövde Dökme Sünger İç Gövde Metal Karkas Ayaklar Metal Çubuk Bar Sandalyesi - mds20 - Metal Bar Sandalyeleri Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde d..


mds11b

Siyah Derili Metal Ayaklı Mutfak Bar Sandalyesi

Siyah Derili Metal Ayaklı Mutfak Bar SandalyesiSiyah Derili Metal Ayaklı Mutfak Bar Sandalyesi Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir...


tms7198

Telli Bar Yüksek Tabure Sandalye Siyah Boyalı Deri Döşemeli

Telli Bar Yüksek Tabure Sandalye Siyah Boyalı Deri DöşemeliTelli Bar Yüksek Tabure Sandalye Siyah Boyalı Deri Döşemeli 1 sınıf sandalye Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir...


mbs44

Turuncu Kalın Süngerli Oturma Yüzeyli Bar Taburesi Bar Sandalyesi

Turuncu Kalın Süngerli Oturma Yüzeyli Bar Taburesi Bar Sandalyesi..


mbs01

Bej Deri Döşemeli Krom Bar Sandalyesi

Krom ayaklar ve şık, çiçek tipinde bir basamak... MBS01de, oturma alanının kolları da krom, sırt zarif ve ortasında ince bir bej deri döşeme var.Oturma alanımız da yuvarlak ve bej deri döşemeli... Genişlik43 cmKol Yüksekliği100 cmOturum Yüksekliği75 cmDerinlik42 cmYükseklik115 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ö..


mbs02

Kırmızı Deri Döşemeli Krom Ayaklı Bar Sandalyesi

Bar sandalyeleri serimizin çok özel ürünlerinden MBS02, şık ve iddialı bir sandalye. Kenarları sarı kabaralarla süslü kırmızı yarım sırtlı koltuğu ve yuvarlak basamaklı krom ayağı ile o bir efsane...Genişlik46 cmOturum Yükseliği75 cmDerinlik45 cmYükseklik115 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik  46 75  45  115  İsteğe özel olar..


mbs04

Krom Çemberli Paslanmaz Bar Sandalyesi

Krom Çemberli Paslanmaz Bar SandalyesiMbs04 ile size kromun sabit 4 ayağını, yukarı doğru görsel bir şölen oluşturan 2 krom çemberi ve kırmızı deri döşemeli/dikdörtgen sırtlı/yuvarlak oturma alanlı konforlu bir bar sandalyesi sunduk...Genişlik42 cmOturum Yükseliği73 cmDerinlik42 cmYükseklik117 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş..


mbs05

Kahverengi Nubuk Döşemeli Mutfak Bar Sandalyesi

Kahverengi Nubuk Döşemeli Mutfak Bar Sandalyesi Mutfağınıza renk katmaya ne dersiniz? MBS05 tam mutfağınıza göre... Krom ayağı,direksiyon simidi şeklindeki basamağı,kahverengi nubuk döşemeli rahat oturma alanı ve zarif lale sırtı ile bu bar sandalyemiz mutfağınız için ideal bir çözüm.Genişlik43 cmKol Yüksekliği80 cmOturum Yüksekliği75 cmDerinlik43 ..


mbs09

Kırmızı Deri Döşemeli Paslanmaz Ayaklı Bar Taburesi

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir. GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği ..


mbs17

Paslanmaz Tabanlı Ahşap Ayaklı Bar Sandalyesi

Paslanmaz Tabanlı Ahşap Ayaklı Bar Sandalyesi MBS17de size yine çok şık bir tasarım sunuyoruz. Yuvarlak krom zemini, gemi dümeni şeklindeki basamağı, ahşap borusu, silinebilir/tay tüyü kumaşlı rahat oturma alanı ve zarif sırtı ile tam bir efsane... Mutfağınızın havasını değiştirecek. Soranlara bizi adres gösterin :) Genişlik43 cmKol Yüksekl..


mbs18

Kırmızı Deri Döşemeli Krom Ayaklı Bar Sandalyesi

Kırmızı Deri Döşemeli Krom Ayaklı Bar SandalyesiKrom basamaklı ayağı ve zarif bir sırt ile süslenmiş, kırmızı deri döşemeli, konforlu oturma alanı; MBS18İ muadilleri içinde öne çıkarıyor. Mutfağınız için biçilmiş kaftan.Genişlik42 cmOturum Yükseliği75 cmDerinlik42 cmYükseklik115 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ..


mbs19

Kahve Kumaşlı Ahşap Ayaklı Krom Bar Sandalyesi

Kahverengi kumaş döşemeli oturma alanı ve şık basamaklı krom ayağı ile MBS19, mutfağınıza renk katacak.Genişlik43 cmOturum Yükseliği75 cmDerinlik43 cmYükseklik112 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik  43 75  43  112  İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir...


mbs20

Krem Derili Paslanmaz Ayaklı Mutfak Bar Sandalyesi

Krom basamaklı ayağı, zarif bir sırtı ve açık sarı deri döşemeli konforlu oturma alanı ile öne çıkan MBS20; mutfağınıza renk katacak. Yükseklik68  cmAyak Genişlik40 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik        68 İsteğe özel ol..


mbs21

Turuncu Deri Döşemeli Paslanmaz Kare Tabanlı Yüksek Bar Taburesi

Krom/kare tabanı, şık basamağı ve turuncu deri döşemesi ile mutfağınızın yeni yüzü...YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçüleri..


mbs22

Mavi Deri Döşemeli Paslanmaz Kare Ayaklı Yüksek Bar Sandalyesi

Krom ayağı, ufak dikdörtgen basamağı ve mavi deri döşemesi ile gerçek bir efsane...GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri)..


mbs23

Kollu Tonet Sarı Kaplamalı Ayaklı Bar Sandalyesi

Metal bar sandalyeleri serimizin en çılgın ürünü ile karşı karşıyasınız: MBS23Kollu tonet sandalyenin belden yukarı bölümü; direksiyon simidi şeklindeki farklı basamağı,sarı metal kaplamalı ayak ve boru ile birleştirilerek bir tasarım harikasına dönüştürüldü.GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,ku..


mbs24

Tonet Kollu Tekerlekli Bar Sandalyesi

MBS24 ile kollu tonetin üst bölümünü, tekerlekli ve amortisörlü krom ayak ile birleştirdik.İşyerinizin bankosunda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürünümüz... YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İ..


mbs25

Mavi Fiber Oturaklı Bar Sandalyesi

MBS25te, mavi monoblok(tek parça) bir gövde/oturma alanı kullandık.Bu malzeme karbon fiber/karbon elyaf dediğimiz ipliksi türden bir teknoloji ürünüdür.Fiberin ana bileşimleri karbonlaşmış akrilik elyaf/orlon, katran ve naylondur.Sert ve dayanıklı bir yapısı vardır. Fiber gövdemizi siyah basamaklı ve tekerlekli ayaklarla süsledik. İdeal bir kaY..


mbs27

Sarı Deri Döşemeli Krom İskeletli Bar Sandalyesi

4 krom ayağı bir çemberle süsleyerek açık sarı deri döşeme ile birleştirdik. MBS27 ideal bir banko sandalyesi oldu.GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme ..


mbs28

Çemberli Krom Yüksek Bar Sandalyesi

Çift çemberli 4 krom ayağı ve turuncu deri döşemeli oturma alanı ile çok şık bir bar sandalyesi... GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşa..


mbs29

Krom Mutfak Bar Taburesi

Klasik krom mutfak sandalyenizin ayaklarını uzattık, sırtını kısalttık.Ön ve arka ayakları arasına 2 krom çıta ilave ettik.Bu 2 çıta arasına da şık bir ilave krom çıta koyduk.Oturma alanını ise açık sarı deri döşeme ile kapladık. Başarılı bir çalışma oldu. YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ..


mbs30

Kırmızı Beyaz Deri Döşemeli Krom Bar Sandalyesi

Bir efsane ile karşı karşıyasınız yine... İskeleti metal, oturma alanı ve sırtı kırmızı-beyaz deri döşeme ile kaplı çok klas bir bar sandalyesi... Altta ayak koyma yeri de var. GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Y..


mbs31

Çubuk Demirli Fiber Oturaklı Bar Sandalyesi

Fiberin sağlamlığını kromun görselliği ile buluşturduk: MBS31 Siyah fiber oturma alanını ufak bir sırt ile süsledik.Krom ayakları ise A formunda çalıştık ve ortaya mutfağınız için çok iyi bir tercih çıkardık. GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapıl..


mbs32

Tonet Kollu Krom İskeletli Bar Sandalyesi

Krom iskeletli, kollu tonet sandalyemizin ayaklarını uzatarak MBS32yi imal ettik.Ayakları, krom U borular ve alt takviyelerle daha da sağlamlaştırdık.Ortaya bir klasik çıkardık. YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüks..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 94 (4 Sayfa)