Ahşap Rustik Kollu Sandalye

Görünüm:

rsak45

Bej Kumaş Döşemeli Ev Tipi Kollu Sandalye

Bej Kumaş Döşemeli Ev Tipi Kollu Sandalye - rsak45 - Ahşap Rustik Kollu Sandalye..


rsak40

Çizgili Kumaşlı Kollu Ahşap Sandalye

Çizgili Kumaşlı Kollu Ahşap Sandalye - rsak40 - Ahşap Rustik Kollu Sandalye..


ksak129

Kumaş Döşemeli Klasik Kollu Sandalye

Salonunuz için desenli kumaş döşemeli, sağlam iskeletli uzun yıllar kullanabileceğiniz kollu klasik model sandalyemizSalonunuz için desenli kumaş döşemeli, sağlam iskeletli uzun yıllar kullanabileceğiniz kollu klasik model sandalyemiz..


rsak01

Kahve Döşemeli Ahşap Rustik Kollu Sandalye

Kahve Döşemeli Ahşap Rustik Kollu SandalyeZerafetin kahverengi, rustik ve ahşap hali...Düz ön ayakları, koldan kola U dönen ve dönerken sırta doğru hafif yükselen formu ve konforlu oturumu ile ticari üniteleriniz için ideal bir çözüm...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik80 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsin..


rsak03

Bordo Kollu Rustik Restaurant Sandalyesi

Bordo Kollu Rustik Restaurant SandalyesiÇok klas bir ahşap, kollu sandalye ile başbaşayız yine...Bu ürünümüz, kafenize asil bir duruş katacak.Alt ara takviye çıtası ile sağlamlığı arttırılan iskeleti, geriye doğru kavis alan, kumaş döşemeli kolları, yüksek sırtı ve geniş oturma alanı ile müşterilerinize konforlu bir oturum sağlar.Genişlik57 cmOturu..


rsak05

Çiçek Döşemeli Ceviz Boyalı Kollu Sandalye

Çiçek Döşemeli Ceviz Boyalı Kollu SandalyeÇiçek desenli kumaş döşemesi ve şirin görünümü ile çok zarif bir ahşap otel sandalyesi ile karşı karşıyayız...Düz 4 ayağı,iskelet mukavemetini perçinleyen alt ara çıtası, oturum alanının yarı uzunluğunda olan ahşap kolları, rahat oturum ve sırt alanı ile mekanınıza baharı getirsin, müşterilerinizin yüzünde ..


rsak06

Çiçek Desenli Bek Kumaşlı Otel Sandalyesi

Çiçek Desenli Bek Kumaşlı Otel SandalyesiÇiçek desenli bek kumaşı ve şirin görünümü ile çok zarif bir ahşap otel sandalyesi ile karşı karşıyayız yine...Düz ön ayakları, oturum alanının yarısı kadar uzunlukta olan, kumaş kaplı kolları, rahat oturum ve sırt alanı ile mekanınıza baharı getirsin, müşterilerinizin yüzünde güller açsın.GenişlikOturum Yük..


rsak07

Kumaş Döşemeli Kollu Restaurant Sandalyesi

Kumaş Döşemeli Kollu Restaurant SandalyesiKonfora taşınabilirlik ekledik...Düz ön ayakları, oturum alanının yarısı kadar uzunlukta olan, kumaş kaplı kolları, rahat oturum ve sırt alanı ile mekanınıza baharı getirsin, müşterilerinizin yüzünde güller açsın.Tüm bunlara ek olarak da tekerlekli...Genişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik55 cmYükseklik..


rsak08

Maun Boyalı Çizgili Kumaşlı Kollu Sandalye

Maun Boyalı Çizgili Kumaşlı Kollu SandalyeÖn ayaklarda müthiş bir işçilik, hafif meyilli arka ayaklar, geniş bir oturma alanı, koldan kola U formu, ideal sırt yüksekliği...Hepsi sizin/salonunuz için biraraya getitildi.aPalmiye Koçak Mobilya iftiharla takdim eder...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik48 cmYükseklik86 cmKol Yüksekliği67 cmİste..


rsak09

Desenli Kumaş Döşemeli Açık Eskitme Sandalye

Desenli Kumaş Döşemeli Açık Eskitme SandalyeCool duruşuyla karizmanıza karizma katacak bu gürgen sandalye tam bir klasik...Geniş oturma alanı, konforlu sırtı ve özel işçiliğe sahip kolları ile çok rahat bir sandalye..İdeal bir istirahat ve okuma sandalyesi...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği47 cmDerinlik55 cmYükseklik96 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe öze..


rsak10

Beyaz Desenli Kumaşlı Kollu Resraurant Sandalyesi

Beyaz Desenli Kumaşlı Kollu Restoran SandalyesiNarin kolları, asil duruşu, düz ayakları ile restoranınız için ideal bir çözüm sunuyoruz.Döşeme ve iskelet renginde değişiklik yapabilir, ahşaba ruh katabiliriz...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik55 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği63 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri)..


rsak11

Yeşil Kumaşlı Eskitme Kollu Sandalye

Yeşil Kumaşlı Eskitme Kollu SandalyePalmiye Koçak Mobilyadan, bir tasarım harikası ahşap sandalye daha...Oteliniz/Lobiniz için biçilmiş kaftan...Düz ayakları, torna ahşap kolları, geniş oturma alanı ve ideal yükseklikteki sırtı ile müşterilerinize konfor sağlar...Genişlik56 cmOturum Yüksekliği47 cmDerinlik53 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğ..


rsak12

Sarı Kumaşlı Boyalı Kollu Sandalye

Sarı Kumaşlı Boyalı Kollu SandalyeAlt takviye çıtası...Klas ahşap kollar...Düz ve sağlam ayaklar...İdeal oturma ve sırt alanları...Oteliniz bahara hazır...Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik57 cmYükseklik97 cmKol Yüksekliği64 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Geniş..


rsak13

Kahve Deri Döşemeli Eskitme Kollu Sandalye

Kahve Deri Döşemeli Eskitme Kollu SandalyeÇok klas bir ahşap, kollu sandalye ile başbaşayız yine...Bu ürünümüz, kafenize asil bir duruş katacak.Alt ara takviye çıtası ile sağlamlığı arttırılan iskeleti, geriye doğru kavis alan, deri döşemeli kolları, yüksek sırtı, geniş oturma alanı, oturma ve sırt alanını ustaca dönen kabaralar ile müşterilerinize..


rsak14

Krem Kumaşlı Ahşap Kollu Restaurant Sandalyesi

Krem Kumaşlı Ahşap Kollu Restaurant SandalyesiRestoranınız için sağlam bir çözüm...4 ayağa U dönen çıtası iskelet mukavemetini perçinleyerek müşterilerinize güven veriyor.Kollar ise ideal yükseklikte ve ahşap...Oturum alanı ferah ve sırtı da konforlu...Lobinizin yeni gözdesi...Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik53 cmYükseklik95 cmKol Yüksek..


rsak15

Renkli Çizgili Kumaşlı Koyu Ceviz Sandalye

Renkli Çizgili Kumaşlı Koyu Ceviz SandalyeKrallara layık...Lobinize baharı getirdik...Gökkuşağı deseni, zarif işçilikli torna ayakları, sadece dirsek kısmında kumaş döşeme olan ahşap kolları, simetrik bir U harfine benzeyen sırtı ve krallara layık geniş oturma alanı ile otelinize renk katacak...Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik54 cmYüksek..


rsak16

Açık Eskitme Kollu Ahşap Sandalye

Açık Eskitme Kollu Ahşap SandalyeCool duruşuyla karizmanıza karizma katacak bu gürgen sandalye tam bir klasik...Geniş oturma alanı, konforlu sırtı ve özel işçiliğe sahip kolları ile çok rahat bir sandalye...Günlük streslerden uzak dağ evinizde, şömine başında kahvenizi içerek kitabınızı okuyabileceğiniz bu ürün klasikseverler için biçilmiş kaftan....


rsak17

Otel Lobi Kollu Sandalye

Otel Lobi Kollu SandalyeCool duruşuyla karizmanıza karizma katacak bu gürgen sandalye tam bir klasik...Geniş oturma alanı, konforlu sırtı ve özel işçiliğe sahip kolları ile de çok rahat...Otelinizin lobisinin havasını değiştirecek bu klasik sandalye çok asil duruyor.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik56 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği65 cmİs..


rsak18

Sarı Döşemeli Kollu Rustik Sandalye

Sarı Döşemeli Kollu Rustik SandalyeTorna P kollar bu sandalyemizi asil bir efsaneye dönüştürüyor.Oteliniz/Lobiniz için biçilmiş kaftan...Hafif kavisli ayakları, geniş oturma alanı ve zarif sırtı ile mekanınıza asalet katacak.Genişlik59 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik48 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,b..


rsak19

Desenli Kumaş Döşemeli Kollu Sandalye

Desenli Kumaş Döşemeli Kollu SandalyePalmiye Koçak Mobilyadan bir sevimli kahraman daha...Düz ayakları, nazik yarım kolları, geniş oturma ve sırt alanları ile evinize baharı getirecek.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik58 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değiş..


rsak20

Otel Lobi Kumaş Döşemeli Kollu Sandalye

Otel Lobi Kumaş Döşemeli Kollu SandalyeYüksek bir sırt, klasik bir otel/lobi sandalyesine ne kazandırır?Cevabımız:-Heybet.Düz ayaklar, ahşap kollar, geniş bir oturma alanı ve heybetli bir sırt...Lobiniz emin ellerde...Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik92 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kum..


rsak21

Ahşap Rustik Tornalı Kollu Sandalye

Ahşap Rustik Tornalı Kollu Sandalye Bir muhteşem klasik sandalye daha. Narin kolları ve zarif, 16 bölmeli sırtı ile oturan kişiyi boğmaz, hapsetmez, ferah bir oturum sağlar.Özenle seçilmiş cilası ve döşemesi ise bu ürünümüzü ahşap, rustik, tornalı, kollu sandalyeler sınıfında en iyiler arasına sokuyor.Ticari alanlarınız için çok iyi bir tercih.Geni..


rsak22

Sarı Kumaşlı Koyu Eskitme Kollu Sandalye

Sarı Kumaşlı Koyu Eskitme Kollu SandalyeBaharın ışıltısı, papatya sarısı...Geniş oturum alanı, hafif geriye doğru meyilli sırtı ve klas ahşap kolları ile konfor yeniden tanımlandı.Oteliniz/Lobiniz için ideal bir ahşap sandalye...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği64 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahş..


rsak23

Otel Lobisi Kollu Sandalye

Otel Lobisi Kollu SandalyeLobiniz için ideal bir çözüm...Düz ayakları, ahşap zarif kolları, ferah oturma ve sırt alanı ile şık bir tasarım.Ayrıca; sandalyemizin iskeleti için, birçok cila seçeneğimiz de mevcut:*Lake beyaz*Maun*Wenge*Eskitme *NaturelGenişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik53 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak m..


rsak24

Ahşap Çıtalı Kollu Rustik Otel Sandalyesi

Ahşap Çıtalı Kollu Rustik Otel Sandalyesi Oteliniz için sağlam bir gürgen sandalye mi lazım? Bu zarif klasik tam size göre. Sade ve düz ayakları, ideal yükseklikteki ahşap kolları, süper işçiliğe sahip sırtı ve geniş oturum alanı için de size geniş bir kumaş kartelası sunuyoruz.Keyfini sürmek de müşterilerine kalıyor.Genişlik57 cmOturum Yüksekliğ..


rsak25

Ahşap Renkli Kollu Restaurant Sandalyesi

Ahşap Renkli Kollu Restaurant Sandalyesi Ticari alanlarınız için şık bir opsiyon daha...Konforlu kol ve sırt tasarımı, düz ayaklar, ideal bir oturma alanı ve özenle tasarlanmış ahşap, renkli kollu bir restoran sandalyesi...Mekanınızı ısıtacak bu şirin sandalye çok da sağlam.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik54 cmYükseklik86 cmKol Yüksekliğ..


rsak26

Siyah Lake Boyalı Kollu Otel Sandalyesi

Siyah Lake Boyalı Kollu Otel SandalyesiPalmiye Koçak Mobilyadan oteliniz için çok asil bir gürgen sandalye daha...Geniş sırtı, ferah oturma alanı, düz ayakları, narçiçeği kumaşı ve klas ahşap kolları ile bu sandalyemiz tam otelinize göre...Genişlik58 cmOturum Yüksekliği45 cmDerinlik55 cmYükseklik96 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme ci..


rsak27

Bej Kumaş Döşemeli Kollu Cafe Sandalyesi

Bej Kumaş Döşemeli Kollu Cafe SandalyesiÇok klas bir ahşap, kollu sandalye ile başbaşayız yine...Bu ürünümüz, kafenize asil bir duruş katacak.Alt ara takviye çıtası ile sağlamlığı arttırılan iskeleti, geriye doğru kavis alan, kumaş döşemeli kolları, yüksek sırtı ve geniş oturma alanı ile müşterilerinize konforlu bir oturum sağlar.Genişlik59 cmOturu..


rsak28

Kumaş Döşemeli Eskitme Kollu Sandalye

Kumaş Döşemeli Eskitme Kollu SandalyeSalonunuz için şık bir çözüm daha...Alt U takviyeli iskeleti, zarif kolları, geniş oturma alanı, ideal sırtı, gold kumaşı ve koyu ceviz iskeleti ile salonunuz için çok isabetli bir tercih...Genişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik54 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap..


rsak29

Ahşap Kollu Açık Eskitme Boyalı Restaurant Sandalyesi

Ahşap Kollu Açık Eskitme Boyalı Restaurant Sandalyesi bir ahşap sandalye ne kadar sağlam olabilir? Cevap:-İşte bu kadar!İskelet mukavemetini arttıran, ayakların arasında dönen u bağlantı çıtası, ergonomik kollar, yalın ve şık bir sırt tasarımı ve geniş bir oturum alanı. Gürgen ağacının en şık ve en sağlam şekli olarak size restoranınızda kullanışlı..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 55 (2 Sayfa)