Görünüm:

sed24

Gri Kumaşlı Kanepe

Gri kumaş döşemeli kanepe klasik olarak üretilen modeldir. Sade ve şık sevenlerin tercihleri arasındadır. Kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor bakımdan oldukça rahattır. Mekanın yapısına uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Kaliteli malzeme ve iyi işçilik birleşimiyle uzun süre kullanım garantisi sunmaktadır. Kullanıcıların zevkine uygun kişiye özel..


sed240

Yuvarlak Cafe Locası

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir.GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik ..


sed241

Cafe Restoran Deri Döşemeli

Kırmızı deri döşemeli cafe ve restoran sediri klasik sedir modellerindendir. Mekanında şık bir görünüm isteyenlerin renk sebebiyle hem sadeliği hem şıklığı yansıtabilecekleri bir sedirdir. Kullanıcının zevkine yönelik her ölçüde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılarak kullanım süresi uzatılmaktadır..


sed242

Kahve Derili Kapitoneli Yuvarlak Otel Restoranı Sediri

Kahverengi deri döşemeli kapitoneli yuvarlak sedir modeli otellerin restoran bölümlerinde tercih edilen modeldir. Misafirlerini konforlu ve şık bir mekanda ağırlamak isteyenler için uygundur. Farklı tasarımı ortama hoş bir hava katmaktadır. Kullanılacağı alanın ölçülerine uygun ürünler kaliteli malzemelerle iyi işçilik birleştirilerek memnuniyet od..


sed243

Kırmızı Kumaş Döşemeli Oval Sedir

Kırmızı kumaş döşemeli oval sedir tasarım farklılığı sebebiyle oldukça dikkat çekici bir modeldir. Sıradanlık istemeyenlerin mekanlarına farklı görünümler arayanların tercihleri arasındadır. Cafelerde ve diğer eğlenme dinlenme mekanlarında şık bir ortam hazırlamak için kullanım alanının ölçülerinde özel olarak da tasarlanmaktadır. Tüm ürünler kalit..


sed244

Pembe Deri Döşemeli Otel Locası

Pembe deri döşemeli otel loca sediri misafir karşılama ve ağırlama alanlarında konforlu hizmet sunmaktadır. Misafirlerin rahat etmesini önemseyen kullanıcıların tercihleri arasındaki modellerdendir. Kullanılacağı ortamın ölçülerine uygun özel olarak hazırlanmaktadır. Kalite ve şıklığı birlikte sunan sedirlerin yapımında üst sınıf malzemeler kullanı..


sed245

Yuvarlak Deri Döşemeli Çablon Lob Sediri

Yuvarlak deri döşemeli çablon lobi sediri çift taraflı kullanım imkanı sunan modeldir. Her iki tarafı  misafir kullanımına açık olan bu modelde iki oturma kısmı bir ortak sırt kısmı bulunmaktadır. Tasarımı oldukça farklı olan bu sedir özel konuklarını konforlu ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği modeldir. Alanın dekorasyon ve ölçülerine göre ..


sed246

Oval Dilimli Bekleme Sediri

Oval dilimli sedir bekleme alanlarının daha rahat alanlar haline getirilmesi için üretilmektedir. Konforlu bir hizmet sunmak için ideal olan bu model kişinin isteği doğrultusunda her renk ve her ölçüde tasarlanmaktadır. Her alanda kullanılabilen(cafe,restoran,otel vs gibi)sedirlerin yapımında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu sebeple ürünler..


sed247

Bordo Çift Yönlü Sedir

Bordo çift yönlü sedir cafelerde ve diğer eğlenme dinlenme mekanlarında kullanılmaktadır. Sırt kısmı ortak iki ayrı oturma bölümünden oluşan sedir kullanım alanından tasarruf etmek isteyen kullanıcıların tercihlerindendir. Mekanın yapısına uygun ölçülerde tasarlanabilmektedir. Farklı tasarımının yanı sıra konforlu bir ürün olma özelliği taşımaktadı..


sed248

Sarı Beyaz Çift Yönlü Sedir

Sarı beyaz sırt detaylı çift yönlü koltuk rengi ve modeli sebebiyle değişik ve canlı bir görünüme sahiptir. Açık renkli bir model olması sebebiyle mekana ferah ve geniş bir hava katmaktadır. Kullanım alanının ölçülerine göre kişiye özel olarak tasarlanan ürün cafe restoran otel gibi bir çok mekanın dekorasyonunu tamamlamak için tercih edilmektedir...


sed249

Çift Yönlü Restoran Sediri

Çift yönlü restoran sediri iki tarafında oturma imkanı sunduğu küçük alanları etkin kullanıma açan sedir modelidir. Mekanın dekorasyonuna uygun renk ve ölçülerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Restoranların konuk ağırlama alanlarında konforlu hizmet sunmak isteyenlerin tercihlerindendir. Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılan sedirleri uyg..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)