Görünüm:

sed208

Kahve Deri Dilimli

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir.Genişlik120 cmOturum Yüksekliği45 cmDerinlik65 cmYükseklik120 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik..


sed20

Dilimli Döşemeli Yeşil Kumaşlı Sedir

Dilimli döşemeli yeşil renk sedirler cafe, restoran, otel vs gibi bir çok eğlence ve dinlenme mekanlarında tercih edilmektedir. Kumaşın dilimli görüntüsü ürüne kendine has bir şıklık katmaktadır. Her mekana uygun ölçülerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Yapımında kaliteli malzeme kullanılarak ürünün kullanım süresinin uzatılması sağlanmıştır...


sed200

Gri Deri Kaplı Ayak Ahşaplı Cafe Sediri

Gri renk deri kaplamalı ahşap ayaklı cafe sediri görünümü sebebiyle klasik modellerin dışında tasarlanmıştır. Ahşap ayakları ortama farklı bir hava katarak basitliği yok etmektedir. Sedirin yapımında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçilmektedir. İstenilen ölçülerde üretim yapılmaktadır. Genişlik Otur..


sed201

Sarı Kumaşlı Kapitoneli Sedir

Sarı kumaş kapitone kaplamalı sedir hem kumaş rengi hem de ürün modeli olarak oldukça şık tasarlanmıştır. Modern ve ilgi çekici değişik bir tasarıma sahip olan sedir farklılık seven kullanıcıların tercihi olmaktadır. Mekanın görüntüsünü estetik zarafet anlamında tamamlayacak modellerdendir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüksekli..


sed202

Taba Deri Renkli-Loca

Taba deri renkli loca sedirleri rahatlığı isteyenlerin tercihleri olmaktadır. Cafelerde ve diğer eğlence mekanlarında özel alanlar olarak ayrılan localara uygun tasarımlar yapılmaktadır. Kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak kişiye özel tasarımlar yapılmaktadır. Ürünlerin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Genişlik Otur..


sed203

Mavi Kumaş Kaplı Loca

Mavi kumaş kaplı loca sedir modeli mekana spor bir görünüm katmaktadır. Spor tarzın rahatlığı rengin canlılığı ile buluşarak ortama hareketlilik katmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı ölçülerde tasarlanmaktadır. Sedirin yapımında kalite bakımında üst düzey malzemeler kullanılmaktadır. Böylece ürün kullanım süresi de uzatılmaktadır. Geni..


sed204

Bordo Parlak Deri Döşemeli Kapitoneli Sedir

Bordo parlak deri döşemeli kapitoneli sedir koltuklar restoran,cafe,otel vs gibi bir çok eğlence ve dinlenme mekanlarında tercih edilmektedir. Koyu renk olmasından dolayı kullanımı kolay bir üründür. Rengin verdiği parlaklıkla ortama ışıltılı bir hava katmakta ve göz alıcı bir şıklık oluşturmaktadır.  Genişlik Oturum Yüksekliği De..


sed205

Sarı Deri Kumaşlı Cafe Kanepesi

Sarı renk deri kumaşlı cafe kanepesi mekana canlı ve renkli bir görünüm sağlamasının yanı sıra rahat bir kullanıma sahiptir. Konforlu mobilyalardan yana olanların tercihi kanepeler her ölçüde ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanmaktadır. Kullanıcının zevkini yansıtabilmek adına kişiye özel olarak da tasarlanmaktadır. Genişlik Oturu..


sed206

Fıstık Yeşili Derili Kapitoneli Sedir

Fıstık yeşili deri kapitone kaplamalı sedir cafe ve restoranlarında renkliliği tercih edenler için tasarlanmaktadır. Klasik renklerin dışında farklılık arayışında olanların isteklerine karşılık verebilecek olan sedir modeli dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Kullanılacağı mekanın dekorasyonuna uygun ölçülerde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. ..


sed207

Çizgili Kumaşlı Yeşil Deri Döşemeli Sedir

Çizgili kumaşlı yeşil deri döşemeli sedir modeli canlı renkler sevenler için uygun bir tasarım olacaktır. Daha çok cafelerde ve dinlenme mekanlarında ortama renklilik katmak amacıyla tercih edilmektedir. Sırt kısmındaki çizgili kumaş ile deri kaplama birleştirilerek spor bir uyum yakalanmıştır. İstenilen ölçülerde mekana özel olarak üretilmektedir...


sed209

Kafeterya Sediri

Sırt kısmı krem oturma yeri bordo olan kafeterya sediri düz renklerin yerine iki farklı renk kullanılarak tasarlanmaktadır. Hem aydınlık bir görüntü hem de rahat kullanım için oldukça uygun bir modeldir. Kullanıcıların kendi zevk ve isteklerine uygun şekilde kaliteli malzemelerden kişiye özel olarak da imalatı yapılmaktadır. Genişlik Ot..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)