Görünüm:

sed113

Mavi Krem Deri Kaplı Kafe Sediri

Siyah krem deri kaplı sedir cafelerde ve diğer dinlenme mekanlarında kullanılabilecek tarzda üretilmektedir. Sırt kısmında krem renk bordürü bulunan ürün ikili renk uyumunu yansıtmaktadır. Tek renk yerine iki renkten oluşan sedir istenilen tarzda tasarlanmaktadır. Kaliteli uzun ömürlü hammadde kullanılarak imal edilmektedir. Genişlik Ot..


sed11

Kumaş Döşemeli Restaurant Kanepesi

Krem kumaş döşemeli restoran sedirleri klasik renklerden vazgeçemeyenlerin tercihi olmaktadır. Mekanın iç yapısına bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilen kanepeler kullanım rahatlığı sunmaktadır. Restoranların dekorasyonunu tamamlayıcı nitelikte bulunmaları sebebiyle isteğe bağlı olarak değişiklikler yapılabilmektedir.GenişlikOturum YüksekliğiD..


sed111

Kahverengi Deri Dilimli Sırtlı Cafe Sediri

Kahverenginin tonları ve sırt kısmındaki dilimli görüntüsüyle mekana(cafe/restoran) hoş bir hava katan sedir modelleri farklılık arayışında olanlar için tasarlanmaktadır. Klasik modellerin dışında hareketli bir şeyler uygulamak isteyenler tercihlerinde bu sedirlere yer vermektedirler. Değişik görüntüsüyle ortamda tekdüzeliği yok etmek için ideal bi..


sed112

Kırmızı Kumaş Kapitoneli Cafe Sediri

Kırmızı renk kapitoneli kumaş kaplı cafe sedirleri rengi sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kırmızının asilliğiyle sedirin rahatlığı bir araya getirilerek tasarlanan bu ürün mekanın havasını değiştirecek nitelikte üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi sedirin uzun süre dayanabilmesi için üst düzeyde tutulmaktadır. ..


sed114

Dilimli Ahşap Kenarlı Retro Ayaklı Cafe Sediri

Dilimli ahşap kenarlı retro ayaklı cafe sediri, misafirlerini şık bir mekanda ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği modellerdendir. Hem tasarımı hem rengi sebebiyle oldukça hoş bir görünüme sahip olan sedir modeli istenilen ölçülerde dekorasyonu tamamlayacak şekilde birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. Klasik ve modern tarzın bir arada kullan..


sed116

Kapitoneli Sırtlı Krem Rengi Döşemeli Sedir Koltuk Otel Restoran Sediri

Kapitoneli Sırtlı Sedir Koltuk 2020 model cafeniz, oteliniz, restoraniniz için..


sed117

Metal Ayaklı Kapitoneli Sırtlı Siyah Deri Kaplı Döşemeli Dış Yüzeyler Ahşap Otel Restoran Sediri

Metal AyaklıKapitoneli SırtlıSiyah Deri Kaplı DöşemeliDış Yüzeyler Ahşap Otel Restoran Sediri..


sed118

Kapitoneli Ahşap ayaklı Cafe Restoran Sediri

Kapitoneli Ahşap ayaklı Cafe Restoran Sediri..


sed119

Turkuaz Renkli Kumaş veya Deri Döşemeli Dilimli Sırtlı Restoran Cafe Sediri

Turkuaz Renkli Kumaş veya Deri Döşemeli Dilimli Sırtlı Restoran Cafe Sediri..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)