Görünüm:

sed102

Koyu Kırmızı Suni Deri Döşemeli Cafe Sediri

Koyu Kırmızı Suni Deri Döşemeli Cafe Sediri..


sed10

Kapitoneli Lukens Ayaklı Cafe Kanepesi

Kapitone kumaş kaplamalı lukens ayaklı sedir modelleri farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların zevkine uygun olarak üretilmektedir. Şık görünüm yakalamak istenen cafelerde tercih edilebilecek bir model olma özelliği taşımaktadır. Farklı bir tasarım isteyen kullanıcıların mekanları için sadelikten uzak daha gösterişli olma isteklerine uygun modeld..


sed100

Hardal Renkli Deri Kaplı Cafe Sediri

Mekanların dekorasyonunda kullanılan renkler o mekanın ruhunu yansıtmaktadır. Hardal renkli deri kaplamalı cafe sedirleri ortama farklı bir hava katarak daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerle üretilen sedirler kullanım süresi açısından oldukça uzundur. Farklı modellerde üretilen sedirler kullanıcıların zevkine hitap..


sed101

Sırtı Desenli Kumaş Deri Döşemeli Sedir

Sırtı desenli deri kumaş döşemeli sedirler farklı bir görünüm yalamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Cafe ve restoranlarda tekdüzeliği ortadan kaldırmak için daha detaylı kumaştan üretilen bu model mekanda şık bir görüntü yakalanmasını sağlamaktadır. Her ölçüde ve sağlam malzemeden yapılmaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği ..


sed103

Gri Kumaş Mavi Deri Döşemeli Sedir

Gri kumaş mavi deri döşemeli sedirler spor tarz seven kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Oturma yerleri deri sırt kısmı gri kumaştan olan bu sedirler cafe ve restoranlarda dinlenme mekanlarında tercih edilebilmektedir. Koyu renk sevenlerin tercihleri arasında olan bu sedirler kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Genişlik Oturum Yük..


sed104

Kahve Deri Kaplı Otel Restoranı Kanepesi

Kahverengi deri kaplı otel ve restoran kanepeleri sedirleri her mekanın dekorasyonuna uygun olarak hazırlanmaktadır. Kullanım kolaylığı sebebiyle daha çok tercih edilen sedirler istenilen ölçülerde dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik  120 cm 46 cm  65 cm&nb..


sed105

Dilimli Deri Döşemeli Hotel Kanepesi

Sırt kısmı dilim görünümlü deri döşemeli sedirler farklı renk seçenekleriyle dilediğiniz ölçülerde cafe, restoran ve daha bir çok mekanda hoş bir hava yakalayabilmek için tercih edilebilecek niteliktedir. Ortama daha hareketli bir görünüm katmak adına doğru seçim olacak olan sedir dayanıklı malzemeden üretilmiştir.Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak..


sed106

Ahşap Kasalı Mor Mavi Deri Döşemeli Cafe Sediri

Renklerin uyumunu sevenler için tasarlanan ahşap kasalı sırt kısmı mor oturma yeri ve mavi deri döşemeli sedir modeli cafeler gibi eğlence mekanlarında rahatlıkla tercih edilebilecek şekilde üretilmektedir. Hem renkli hem rahat kullanım açısından oldukça uygun bir model olan sedir aynı zamanda mekana canlı ve hareketli bir görünüm katmaktadırı. Kiş..


sed107

Altın Renkli Deri Döşemeli Cafe Sediri

Altın(Gold) renkli deri döşemeli sedir modeli farklı kullanım alanlarında (cafe ve dinlenme / eğlenme mekanı) şıklığı yansıtmak için kullanılmaktadır. Rengin ortama kattığı ışıltı sayesinde aydınlık ve göz alıcı bir görünüm oluşturmaktadır. Açık renk ve modern çizgiyi yakalamak isteyenlerin tercihi olan bu sedirler istenilen ebatlarda ve modelde ta..


sed108

Kapitoneli Turkuaz Kumaş Döşemeli Sedir

Kapitoneli turkuaz kumaş döşemeli sedirler rengi sebebiyle farklılık sevenlerin mekanlarında tercih edebilecekleri türdendir. Klasik renk tonlarının dışında bir arayış için olan kullanıcıların isteklerine yanıt verebilecek bu tasarım kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.Ürün hakkında bilgi ve fiya..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)