Görünüm:

mska8

Ahşap Ceviz Renkli Kollu Restoran Sandalyesi

Ahşap Ceviz Renkli Kollu Restoran Sandalyemiz, restoranınız için en iyi kollu sandalyelerden biri. Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik47 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değiş..


mska80

Beyaz Lake Boyalı Siyah Kumaşlı Modern Sandalye

Beyaz Lake Boyalı Siyah Kumaşlı Modern Sandalyemiz, 58 cm genişliği ve 88 cm yüksekliği ile salonunuzu güzelleştirecek.Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği47 cmDerinlik52 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüks..


mska81

Dik Çıtalı Siyah Döşemeli Gürgen Ağacından İmal Kollu Sandaye

Dik Çıtalı Siyah Döşemeli Gürgen Ağacından İmal Kollu Sandayemiz, 60 cm genişliği ve 90 cm yüksekliği ile tam salonunuza göre.Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik47 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Otur..


mska82

Çıtalı Ahşap Kollu Modern Cafe Sandalyesi

Dikey Çıtalı Ahşap Kollu Modern Cafe Sandalyemiz, kafeniz için en iyi seçeneklerden biri olarak karşınızda.Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik47 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik  60 46  47  90  İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ö..


mska83

Yatay Çıtalı Natural Ahşap Boyalı Modern Kollu Sandalye

Yatay Çıtalı Natural Ahşap Boyalı Modern Kollu Sandalyemiz, 53 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile salonunuz için çok farklı bir tasarım.Showrooma bekliyoruz.Genişlik53 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik48 cmYükseklik96 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. G..


mska84

Papel Kollu Krem Döşemeli Ahşap Sandalye

Papel Kollu Krem Döşemeli Ahşap Sandalyemiz, krem döşemesi ve papel kolları ile salonunuz için en iyi seçeneklerden biri.Showrooma bekliyoruz.Genişlik54 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik50 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yü..


mska85

Siyah Kontralı Ahşap Modern Kollu Sandalye

Siyah Kontralı Ahşap Modern Kollu Sandalyemiz, geniş oturma alanı ve ahşap sırtı ile salonunuz için iyi bir seçim.Showrooma bekliyoruz.Genişlik57 cmOturum Yüksekliği43 cmDerinlik52 cmYükseklik78 cmKol Yüksekliğiİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Der..


mska86

Turuncu Kumaşlı Kollu Restaurant Sandalye

Turuncu Kumaşlı Kollu Restaurant Sandalyemiz, turuncu ve siyahın en güzel yansıması olarak salonunuza renk katacak.Showrooma bekliyoruz.Genişlik59 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik53 cmYükseklik88  cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekl..


mska87

Siyah Kumaş Döşemeli Venge Boyalı Modern Kollu Sandalye

Siyah Kumaş Döşemeli Venge Boyalı Modern Kollu Sandalyemiz, otelinizde siyahın en asil yansımalarından biri olarak göz dolduracak.Showrooma bekliyoruz.Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik80 cmKol Yüksekliği68 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik ..


mska88

Venge Boyalı Bej Döşemeli Kollu Sandalye

Venge Boyalı Bej Döşemeli Kollu Sandalyemiz, oval ahşap sırtı ve geniş oturma alanı ile oteliniz için en iyi seçeneklerden biri olarak karşınızda...Showrooma bekliyoruz.Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik94 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabil..


mska89

Kırmızı Çiçekli Kollu Sandalye

Kırmızı Çiçekli Kollu Sandalyemiz, salonunuza baharı getirecek mükemmel bir kırmızı-siyah kombinasyonu...Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik54 cmYükseklik95 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinli..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)