Görünüm:

mska7

Turuncu Kumaş Döşemeli Kollu Otel Sandalyesi

Turuncu Kumaş Döşemeli Kollu Otel Sandalyemiz, salonunuza çok yakışacak bir turuncu-siyah kombinasyonu.Showrooma bekliyoruz.Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik ..


mska70

Boyalı Modern Kollu Restoran Cafe Otel Sanalyesi

Boyalı Modern Kollu Restoran Cafe Otel Sanalyemiz, 60 cm genişliği ve 88 cm yüksekliği ile restoran, kafe ve otel kullanımı için uygun bir kollu sandalye.Ahşap tepesi görülmeye değer.Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik57 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ür..


mska71

Otel Lobisi Kollu Ahşap Sandalyesi

Otel Lobisi Kollu Ahşap Sandalyemiz, 58 cm genişliği ve 80 cm yüksekliği ile otelinizin lobisi için en iyi tasarımlarımızdan biri.Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik53 cmYükseklik80 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik ..


mska72

Kayın Ağaç Siyah Boyalı Kollu Kafeterya Sandalyesi

Kayın Ağaç Siyah Boyalı Kollu Kafeterya Sandalyemiz, 58 cm genişliği ve 86 cm yüksekliği ile kafeniz için en iyi seçeneklerden biri.Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik53 cmYükseklik86 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişli..


mska73

Siyah Turuncu Döşemeli Kollu Sandalye

Siyah Turuncu Döşemeli Kollu Sandalyemiz, siyah ve turuncunun en güzel kombinasyonlarından biri.57 cm genişliğinde ve 88 cm yüksekliğinde.Showrooma bekliyoruz.Genişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. G..


mska74

Krem Deri Döşemeli Kayın Ahşaptan İmal Kollu Sandalye

Krem Deri Döşemeli Kayın Ahşaptan İmal Kollu Sandalyemiz, 55 cm genişliği ve 88 cm yüksekliği ile salonunuza renk katacak.Showrooma bekliyoruz.Genişlik55 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik48 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Y..


mska75

Bordo Kumaşlı Torna Ayaklı Modern Sandalye

Bordo Kumaşlı Torna Ayaklı Modern Sandalyemiz, 58 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile salonunuz için iyi bir seçim.Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik50 cmYükseklik97 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekl..


mska76

Açık Ahşap Renkli Kollu Sandalye

Açık Ahşap Renkli Kollu Sandalyemiz, 58 cm genişliği ve 94 cm yüksekliği ile çok rahat.Salonunuzda kullanabileceğiniz bir kollu sandalye.Showrooma bekliyoruz.Genişlik58 cmOturum Yüksekliği47 cmDerinlik52 cmYükseklik94 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Ge..


mska77

Turuncu Minderli Natural Ahşap Boyalı Kollu Sandalye

Turuncu Minderli Natural Ahşap Boyalı Kollu Sandalyemiz, 56 cm genişliği ve 92 cm yüksekliği ile salonunuz için iyi bir seçim.Showrooma bekliyoruz.Genişlik56 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik92 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Otur..


mska78

Beyaz Derili Natural Ahşaplı Kollu Giydirme Sandalye

Beyaz Derili Natural Ahşaplı Kollu Giydirme Sandalyemiz, salonunuza ferahlık katacak.Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik47 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabi..


mska79

Mavi Kumaşlı Ahşap Modern Kollu Sandalye

Mavi Kumaşlı Ahşap Modern Kollu Sandalyemiz; mavi kumaş döşemesi, 50 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile salonunuza renk katacak.Showrooma bekliyoruz.Genişlik50 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik50 cmYükseklik96 cmKol Yüksekliği67 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik ..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)