Görünüm:

mska68

Otel Restoranı Kollu Sandalyesi

Otel Restoranı Kollu Sandalyesimiz, siyah ve beyazın mükemmel uyumu.Otelinizin restoranı için doğru seçim.Showrooma bekliyoruz.Genişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği68 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinl..


mskb09

Beyaz Deri Döşemeli Siyah Boyalı Otel Restoranı Sandalyesi

Beyaz Deri Döşemeli Siyah Boyalı Otel Restoranı Sandalyemiz, siyah ve beyazın en güzel birleşimi...Oteliniz için en iyi seçeneklerden biri...Showrooma bekliyoruz.Genişlik60 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik47 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği67 cm Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,..


btk2035

İroko Katlanır Kollu Otel Restoranı Sandalyesi

İroko Katlanır Kollu Otel Restoranı SandalyesiYine bir tasarım harikası ile başbaşayız: BTK2035Ters V formundaki katlanır ayakları, sağ ayakları sol ayaklara bağlayan 2 takviye çıtası, beli boş uzun sırtı, rahat oturma alanı ve dalgalı,zarif kolları ile en karizmatik ireko sandalyemiz...Otelinizin restoranı için farklı bir çözüm.GenişlikOturum Yüks..


plsk3072

Plastik Kollu Otel Restoranı Bahçesi Sandalyesi

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir.Plastik Kollu Otel Restoranı Bahçesi Sandalyesi - plsk3072 - Plastik Sandalye Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak malzeme c..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)