Görünüm:

ams01

Metal Krom Tonet Sandalye

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik Sorunuz Sorunuz Sorunuz Sorunuz İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabili..


tms2599

Metal Tonet Sandalye

Ceviz rengindeki ahşabın siyah metal iskeletle müthiş ahengi: TMS2599Siyah metal ayaklar arasına ekstra mukavemet sağlayan ters U siyah metal çubuklar yerleştirdik.Sırt bölümünü,üst oval çıtayı ve oturma alanını ise ceviz ahşap yaparak beğeninize sunduk.Mutfağınız için evladiyelik bir sandalye.Genişlik42 cmOturum Yükseliği47 cmDerinlik51 cmYüksekli..


mbs23

Kollu Tonet Sarı Kaplamalı Ayaklı Bar Sandalyesi

Metal bar sandalyeleri serimizin en çılgın ürünü ile karşı karşıyasınız: MBS23Kollu tonet sandalyenin belden yukarı bölümü; direksiyon simidi şeklindeki farklı basamağı,sarı metal kaplamalı ayak ve boru ile birleştirilerek bir tasarım harikasına dönüştürüldü.GenişlikOturum YükseliğiDerinlikYükseklikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,ku..


mbs24

Tonet Kollu Tekerlekli Bar Sandalyesi

MBS24 ile kollu tonetin üst bölümünü, tekerlekli ve amortisörlü krom ayak ile birleştirdik.İşyerinizin bankosunda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürünümüz... YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İ..


mbs32

Tonet Kollu Krom İskeletli Bar Sandalyesi

Krom iskeletli, kollu tonet sandalyemizin ayaklarını uzatarak MBS32yi imal ettik.Ayakları, krom U borular ve alt takviyelerle daha da sağlamlaştırdık.Ortaya bir klasik çıkardık. YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüks..


tcs01

Tonet Kollu Metal Bar Sandalyesi

TCS01 Kollu Tonet Metal Bar Sandalyemizde, kollu tonetin rahatlığını ile kromun şıklığını birleştirdik.Mutfağınız için çok şık bir opsiyon... YükseklikAyak Genişlikİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik         İsteğe özel olarak ..


ths9072

Siyah Ayaklı Metal Tonet Bar Sandalye

Siyah Ayaklı Metal Tonet Bar Sandalye..


ths9073

Beyaz Metal Tonet Bar Sandalyesi

Beyaz Metal Tonet Bar Sandalyesi..


tms2597

Krem Boyalı Metal Tonet Sandalye

Alışkın olduğunuz gibi, yine grubun sandalyelerini tasvire başlamadan önce tonet sandalye hakkında birkaç genel bilgi verelim:Bugünün beklentilerine cevap veren tonet sandalye, Michael Thonet tarafından 19.Yüzyılın ortalarında üretilmiştir.Thonet, kayın ağacını buharla yumuşattı, kalıplara koydu, fırınladı ve dünyaya kendi adıyla anılan bu sandalye..


tms2598

Kırmızı Boyalı Metal Thonet Sandalye

Tonet sandalyenin tasarımdaki üstünlüğü kırmızı metal iskelet ve ayaklarla birleştirildi.Kırmızı metal ayaklar arasına ekstra mukavemet sağlayan ters U kırmızı metal çubuklar ilave edildi.Sırt bölümü, üst oval çıta ve oturma alanı da ahşap yapıldı.Ayrıca,üst çıta da kırmızıya boyandı.Kafeniz için biçilmiş kaftan.Genişlik42 cmOturum Yükseliği47 cmDe..


tms2600

Metal Tonet Sandalye

Siyah metal ayaklar arasına ekstra mukavemet sağlayan ters U siyah metal çubuklar yerleştirdik.Sırt bölümünü,üst oval çıtayı ve oturma alanını ise ahşap yaptık.Bir de siyah metal kollar ilave ettik.Tonet sandalye serimizi,bir de kollu tonet sandalye ile süsleyelim dedik: TMS2600Genişlik42 cmOturum Yükseliği47 cmDerinlik51 cmYükseklik84 cm İsteğe öz..


tms2601

Kırmızı Siyah Metal Tonet Bar Sandalye

Kırmızı Siyah Metal Tonet Bar Sandalye..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)