Görünüm:

sed60

Turuncu Deri Döşemeli Dilimli Loca

Turuncu deri döşemeli ahşap sedir hem rengi hem de modeli sebebiyle dikkat çekici bir üründür. Tasarımın kendine özgü havası ortama da hareketlilik vermektedir. İstenilen ölçülerde mekana özel olarak üretimi yapılmaktadır.GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklik120 cm47 cm66 cm 88 cm İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş..


sed01

Cafe Sediri

Cafe, restoran ve diğer bütün eğlenme/dinlenme mekanlarınızda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz özel tasarım sedir koltuklar, kaliteli işçilik ve dayanıklı malzeme kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bordo renk deri kaplama sedir koltuk ortama daha şık bir görünüm katmak için dilediğiniz gibi tasarlanarak uygun fiyatlara imal ed..


sed02

Kapitoneli Yeşil Kumaşlı Cafe Sediri

Kapitoneli yeşil renkli sedirler mekanlarınız için hem daha şık hem de daha kullanışlı bir tercih olacaktır. Cafelerde dinlenme alanlarında kullanılabilir özelliklere sahip ürünlerimiz kaliteli hizmeti düşük fiyatta sizlerle buluşturmaktadır. İstediğiniz özellikte tasarlanıp tarafınıza güvenle teslim edilmektedir. Genişlik Oturum Yüksekliği D..


sed04

Kapitoneli Kumaş Döşemeli Restoran Sediri

Kapitoneli kumaş döşemeli restoran ve cafe sedirleri her renk ve modelde istediğiniz tarzda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Mekanlarınıza şıklık katmak için seçeceğiniz sedirler kaliteli malzemeler kullanılarak benzerlerinden daha uygun fiyatlara üretilmektedir. Kendi tasarlayacağınız sedirler doğru işçilik ile buluşturularak kullanım mekanlar..


sed05

Kapitoneli Beyaz Deri Döşemeli Kafe Sediri

Beyaz renk kapitone deri döşemeli sedirler kullanılacağı cafe, restoran, dinlenme mekanları ve eğlence alanlarının dekorasyonunu tamamlayacak nitelikte sade ve göz alıcı bir görünüm kazandırmaktadır. Açık renk olmasının sağladığı avantajla kullanılacağı yerin ferah ve geniş görünmesini sağlamaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüks..


sed06

Kapitonelli Bej Kumaş Döşemeli Otel Sediri

Otellerde, cafe ve restoran gibi eğlence ve dinlenme mekanlarında kullanılabilen kapitoneli koyu bej renk döşemeli sedirler kullanıcının zevkine göre mekan için en uygun şekilde tasarlanmaktadır. İster sade ister daha detaylı tercih edilebilen sedir koltuk modelleri, dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiğinden uzun süre kullanım garantisi verm..


sed07

Beyaz Deri Döşemeli Cafe Sediri

Beyaz deri döşemeli sedirler cafelerinize şık görünümler katmak için tercih edeceğiniz modellerde hazırlanmaktadır. Birden fazla ürün özgün model ve renk seçeneği ile sağlam hammadde buluşturularak tasarlanan sedirler kullanıcılarına daha düşük maliyetle daha yüksek memnuniyet sağlamaktadır. GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklik 140 cm 47 cm65..


sed08

Bordo Kumaş Döşemeli Restoran Sediri

Açık rengin kullanım zorluğunu sorun edenler için üretilen bordo renk kumaş döşemeli sedirler cafelerde restoranlarda ve daha bir çok mekanda tercih edilebilecek modeller arasındadır. Rengin sağladığı avantaj kullanım kolaylığı olması sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Koyu renk sevenlerin vazgeçilmezi olan bordo sedirler istenilen modeld..


sed100

Hardal Renkli Deri Kaplı Cafe Sediri

Mekanların dekorasyonunda kullanılan renkler o mekanın ruhunu yansıtmaktadır. Hardal renkli deri kaplamalı cafe sedirleri ortama farklı bir hava katarak daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerle üretilen sedirler kullanım süresi açısından oldukça uzundur. Farklı modellerde üretilen sedirler kullanıcıların zevkine hitap..


sed101

Sırtı Desenli Kumaş Deri Döşemeli Sedir

Sırtı desenli deri kumaş döşemeli sedirler farklı bir görünüm yalamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Cafe ve restoranlarda tekdüzeliği ortadan kaldırmak için daha detaylı kumaştan üretilen bu model mekanda şık bir görüntü yakalanmasını sağlamaktadır. Her ölçüde ve sağlam malzemeden yapılmaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği ..


sed103

Gri Kumaş Mavi Deri Döşemeli Sedir

Gri kumaş mavi deri döşemeli sedirler spor tarz seven kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Oturma yerleri deri sırt kısmı gri kumaştan olan bu sedirler cafe ve restoranlarda dinlenme mekanlarında tercih edilebilmektedir. Koyu renk sevenlerin tercihleri arasında olan bu sedirler kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Genişlik Oturum Yük..


sed107

Altın Renkli Deri Döşemeli Cafe Sediri

Altın(Gold) renkli deri döşemeli sedir modeli farklı kullanım alanlarında (cafe ve dinlenme / eğlenme mekanı) şıklığı yansıtmak için kullanılmaktadır. Rengin ortama kattığı ışıltı sayesinde aydınlık ve göz alıcı bir görünüm oluşturmaktadır. Açık renk ve modern çizgiyi yakalamak isteyenlerin tercihi olan bu sedirler istenilen ebatlarda ve modelde ta..


sed108

Kapitoneli Turkuaz Kumaş Döşemeli Sedir

Kapitoneli turkuaz kumaş döşemeli sedirler rengi sebebiyle farklılık sevenlerin mekanlarında tercih edebilecekleri türdendir. Klasik renk tonlarının dışında bir arayış için olan kullanıcıların isteklerine yanıt verebilecek bu tasarım kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.Ürün hakkında bilgi ve fiya..


sed111

Kahverengi Deri Dilimli Sırtlı Cafe Sediri

Kahverenginin tonları ve sırt kısmındaki dilimli görüntüsüyle mekana(cafe/restoran) hoş bir hava katan sedir modelleri farklılık arayışında olanlar için tasarlanmaktadır. Klasik modellerin dışında hareketli bir şeyler uygulamak isteyenler tercihlerinde bu sedirlere yer vermektedirler. Değişik görüntüsüyle ortamda tekdüzeliği yok etmek için ideal bi..


sed112

Kırmızı Kumaş Kapitoneli Cafe Sediri

Kırmızı renk kapitoneli kumaş kaplı cafe sedirleri rengi sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kırmızının asilliğiyle sedirin rahatlığı bir araya getirilerek tasarlanan bu ürün mekanın havasını değiştirecek nitelikte üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi sedirin uzun süre dayanabilmesi için üst düzeyde tutulmaktadır. ..


sed13

Siyah Deri Döşemeli Kanepe Sedir

Siyah deri döşemeli sedir mekanlarında(cafe,restoran) klasik görüntü sevenler için uygun bir modeldir. Siyahın sade ama iddialı görünümü ile şıklığı yakalamak mümkün olabilmektedir. Temiz görünüm kaygısı olmadan kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle oldukça rağbet gören bir sedir modelidir. Kullanıcının isteğine göre mekana uygun şekillerde tasarl..


sed14

Kapitoneli Restoran Sediri

Kiremit rengi kapitone kumaş döşemeli restoran sediri kullanıcının zevkine uygun olarak özel tasarım sunulmaktadır. Mekanların göz alıcı şıklığını sağlamak için en çok tercih edilen modellerdendir. İstenilen ölçülerde dayanıklı malzemeden üretimi sağlanmaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik 130 cm  47 cm&nb..


sed15

Kumaş Döşemeli Hotel Sediri

Ekose kumaş kaplamalı hotel sediri hem spor bir görünüm yakalamak hem de mekanda şıklığı sağlamak adına tercih edilmektedir. Kullanılacağı ortamın tasarımına uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. İmal edildiği maddelerin dayanıklılığı sebebiyle uzun ömürlü kullanım garantisi sunmaktadır.İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ..


sed16

Gri Kumaşlı Cafe Sediri

Gri renk kumaş kaplamalı cafe sediri eğlenme dinlenme mekanlarına özel istenilen ebatlarda üretilmektedir. Açık renk sevenlerin fazlaca tercih ettiği model sedir kullanım rahatlığıyla oldukça ilgi görmektedir. Mekanın dekorasyonuna ve kullanıcıların zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tüm ürünlerin üretiminde sağlam malzemeler kullanılmaktadır. ..


sed19

Beyaz Kumaş Döşemeli Otel Sediri

Beyaz kumaş döşemeli otel sediri rengi dolayısıyla mekanlarına derin ve ferah bir görünüm katmak isteyenleri tercihi olmaktadır. Rengin avantajı küçük alanları olduğundan daha geniş göstermesidir. Kullanıcının zevkine bağlı olarak istenilen ölçülerde tasarlanmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak uygun fiyata hizmet sunulmaktadır. Ge..


sed20

Dilimli Döşemeli Yeşil Kumaşlı Sedir

Dilimli döşemeli yeşil renk sedirler cafe, restoran, otel vs gibi bir çok eğlence ve dinlenme mekanlarında tercih edilmektedir. Kumaşın dilimli görüntüsü ürüne kendine has bir şıklık katmaktadır. Her mekana uygun ölçülerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Yapımında kaliteli malzeme kullanılarak ürünün kullanım süresinin uzatılması sağlanmıştır...


sed200

Gri Deri Kaplı Ayak Ahşaplı Cafe Sediri

Gri renk deri kaplamalı ahşap ayaklı cafe sediri görünümü sebebiyle klasik modellerin dışında tasarlanmıştır. Ahşap ayakları ortama farklı bir hava katarak basitliği yok etmektedir. Sedirin yapımında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçilmektedir. İstenilen ölçülerde üretim yapılmaktadır. Genişlik Otur..


sed201

Sarı Kumaşlı Kapitoneli Sedir

Sarı kumaş kapitone kaplamalı sedir hem kumaş rengi hem de ürün modeli olarak oldukça şık tasarlanmıştır. Modern ve ilgi çekici değişik bir tasarıma sahip olan sedir farklılık seven kullanıcıların tercihi olmaktadır. Mekanın görüntüsünü estetik zarafet anlamında tamamlayacak modellerdendir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüksekli..


sed204

Bordo Parlak Deri Döşemeli Kapitoneli Sedir

Bordo parlak deri döşemeli kapitoneli sedir koltuklar restoran,cafe,otel vs gibi bir çok eğlence ve dinlenme mekanlarında tercih edilmektedir. Koyu renk olmasından dolayı kullanımı kolay bir üründür. Rengin verdiği parlaklıkla ortama ışıltılı bir hava katmakta ve göz alıcı bir şıklık oluşturmaktadır.  Genişlik Oturum Yüksekliği De..


sed206

Fıstık Yeşili Derili Kapitoneli Sedir

Fıstık yeşili deri kapitone kaplamalı sedir cafe ve restoranlarında renkliliği tercih edenler için tasarlanmaktadır. Klasik renklerin dışında farklılık arayışında olanların isteklerine karşılık verebilecek olan sedir modeli dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Kullanılacağı mekanın dekorasyonuna uygun ölçülerde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. ..


sed207

Çizgili Kumaşlı Yeşil Deri Döşemeli Sedir

Çizgili kumaşlı yeşil deri döşemeli sedir modeli canlı renkler sevenler için uygun bir tasarım olacaktır. Daha çok cafelerde ve dinlenme mekanlarında ortama renklilik katmak amacıyla tercih edilmektedir. Sırt kısmındaki çizgili kumaş ile deri kaplama birleştirilerek spor bir uyum yakalanmıştır. İstenilen ölçülerde mekana özel olarak üretilmektedir...


sed209

Kafeterya Sediri

Sırt kısmı krem oturma yeri bordo olan kafeterya sediri düz renklerin yerine iki farklı renk kullanılarak tasarlanmaktadır. Hem aydınlık bir görüntü hem de rahat kullanım için oldukça uygun bir modeldir. Kullanıcıların kendi zevk ve isteklerine uygun şekilde kaliteli malzemelerden kişiye özel olarak da imalatı yapılmaktadır. Genişlik Ot..


sed210

Deri Döşemeli Kantin Sediri

Taba renk deri döşemeli kantin sediri dinlenme mekanlarına bir değişiklik katmak amacıyla tasarlanmaktadır. Cafe, restoran, otel vs gibi dinlenme ve eğlenme alanlarında rahatlıkla tercih edilebilecek bir modeldir. Ürün kullanılacağı mekanın ölçülerine uygun olarak üretilmektedir. Malzeme kalitesi yüksek ürünler olduğundan kullanım ömrü oldukça uzun..


sed211

Kapitoneli Düğün Salonu Sediri

Ekru(kırık beyaz) renk kapitoneli düğün salonu sediri düğün salonlarında gelin ve damat hazırlanma odaları için hazırlanmaktadır. Salonun ambiyansına şıklık katmak ve konforlu bir hizmet sunmak isteyenlerin tercih ettiği bir modeldir. Düğün salonunun dekorasyonuna uygun şekilde istenilen ölçüler kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir. ..


sed214

Krem Kumaş DöşemeliKapitoneli Ahşap Cafe Sedir

Krem kumaş döşemeli kapitoneli ahşap cafe sediri mekanın aydınlık ve geniş görünmesini sağlamaktadır. Küçük alanları olduğundan daha geniş göstermek isteyenleri tercih ettiği modeldir. Her renk ve ölçüde birbirinden farklı alanlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Sedirin yapımında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalite standartlarındadır. ..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 107 (4 Sayfa)