Görünüm:

sed60

Turuncu Deri Döşemeli Dilimli Loca

Turuncu deri döşemeli ahşap sedir hem rengi hem de modeli sebebiyle dikkat çekici bir üründür. Tasarımın kendine özgü havası ortama da hareketlilik vermektedir. İstenilen ölçülerde mekana özel olarak üretimi yapılmaktadır.GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklik120 cm47 cm66 cm 88 cm İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş..


sed01

Cafe Sediri

Cafe, restoran ve diğer bütün eğlenme/dinlenme mekanlarınızda gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz özel tasarım sedir koltuklar, kaliteli işçilik ve dayanıklı malzeme kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bordo renk deri kaplama sedir koltuk ortama daha şık bir görünüm katmak için dilediğiniz gibi tasarlanarak uygun fiyatlara imal ed..


sed02

Kapitoneli Yeşil Kumaşlı Cafe Sediri

Kapitoneli yeşil renkli sedirler mekanlarınız için hem daha şık hem de daha kullanışlı bir tercih olacaktır. Cafelerde dinlenme alanlarında kullanılabilir özelliklere sahip ürünlerimiz kaliteli hizmeti düşük fiyatta sizlerle buluşturmaktadır. İstediğiniz özellikte tasarlanıp tarafınıza güvenle teslim edilmektedir. Genişlik Oturum Yüksekliği D..


sed03

Kapitoneli Bej Döşemeli Kafe Kanepesi

Bej renk kapitoneli cafe sediri modeli kullanıldığı mekana ferah bir görünüm sunmakla birlikte olduğundan daha geniş bir görüntü hissi de vermektedir. Küçük kullanım alanlarına sahip cafelerde ortamı daha geniş gösterebilmek için tercih edilebilecek bir üründür. Sedir koltuk cafe, restoran, dinlenme alanları gibi mekanlar için istenilen ebatlarda t..


sed04

Kapitoneli Kumaş Döşemeli Restoran Sediri

Kapitoneli kumaş döşemeli restoran ve cafe sedirleri her renk ve modelde istediğiniz tarzda kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Mekanlarınıza şıklık katmak için seçeceğiniz sedirler kaliteli malzemeler kullanılarak benzerlerinden daha uygun fiyatlara üretilmektedir. Kendi tasarlayacağınız sedirler doğru işçilik ile buluşturularak kullanım mekanlar..


sed05

Kapitoneli Beyaz Deri Döşemeli Kafe Sediri

Beyaz renk kapitone deri döşemeli sedirler kullanılacağı cafe, restoran, dinlenme mekanları ve eğlence alanlarının dekorasyonunu tamamlayacak nitelikte sade ve göz alıcı bir görünüm kazandırmaktadır. Açık renk olmasının sağladığı avantajla kullanılacağı yerin ferah ve geniş görünmesini sağlamaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüks..


sed06

Kapitonelli Bej Kumaş Döşemeli Otel Sediri

Otellerde, cafe ve restoran gibi eğlence ve dinlenme mekanlarında kullanılabilen kapitoneli koyu bej renk döşemeli sedirler kullanıcının zevkine göre mekan için en uygun şekilde tasarlanmaktadır. İster sade ister daha detaylı tercih edilebilen sedir koltuk modelleri, dayanıklı malzemeler kullanılarak üretildiğinden uzun süre kullanım garantisi verm..


sed07

Beyaz Deri Döşemeli Cafe Sediri

Beyaz deri döşemeli sedirler cafelerinize şık görünümler katmak için tercih edeceğiniz modellerde hazırlanmaktadır. Birden fazla ürün özgün model ve renk seçeneği ile sağlam hammadde buluşturularak tasarlanan sedirler kullanıcılarına daha düşük maliyetle daha yüksek memnuniyet sağlamaktadır. GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklik 140 cm 47 cm65..


sed08

Bordo Kumaş Döşemeli Restoran Sediri

Açık rengin kullanım zorluğunu sorun edenler için üretilen bordo renk kumaş döşemeli sedirler cafelerde restoranlarda ve daha bir çok mekanda tercih edilebilecek modeller arasındadır. Rengin sağladığı avantaj kullanım kolaylığı olması sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Koyu renk sevenlerin vazgeçilmezi olan bordo sedirler istenilen modeld..


sed09

Gri Kumaş Döşemeli Otel Kanepesi

Gri renk kumaş döşemeli sedirler hem otellerde hem cafelerde tercih edilen ürünler arasındadır. Mekanın dekoruna göre sade veya düğmeli modelleri üretilebilen sedirler hem spor hem şık görünümü yakalamak isteyenler için ideal olanlardır. Kişiye özel tasarlanan sedirler kullanıcının kendi zevkini yansıtması sebebiyle özgün bir nitelik taşımaktadır. ..


sed10

Kapitoneli Lukens Ayaklı Cafe Kanepesi

Kapitone kumaş kaplamalı lukens ayaklı sedir modelleri farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların zevkine uygun olarak üretilmektedir. Şık görünüm yakalamak istenen cafelerde tercih edilebilecek bir model olma özelliği taşımaktadır. Farklı bir tasarım isteyen kullanıcıların mekanları için sadelikten uzak daha gösterişli olma isteklerine uygun modeld..


sed100

Hardal Renkli Deri Kaplı Cafe Sediri

Mekanların dekorasyonunda kullanılan renkler o mekanın ruhunu yansıtmaktadır. Hardal renkli deri kaplamalı cafe sedirleri ortama farklı bir hava katarak daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerle üretilen sedirler kullanım süresi açısından oldukça uzundur. Farklı modellerde üretilen sedirler kullanıcıların zevkine hitap..


sed101

Sırtı Desenli Kumaş Deri Döşemeli Sedir

Sırtı desenli deri kumaş döşemeli sedirler farklı bir görünüm yalamak isteyen kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Cafe ve restoranlarda tekdüzeliği ortadan kaldırmak için daha detaylı kumaştan üretilen bu model mekanda şık bir görüntü yakalanmasını sağlamaktadır. Her ölçüde ve sağlam malzemeden yapılmaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği ..


sed103

Gri Kumaş Mavi Deri Döşemeli Sedir

Gri kumaş mavi deri döşemeli sedirler spor tarz seven kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Oturma yerleri deri sırt kısmı gri kumaştan olan bu sedirler cafe ve restoranlarda dinlenme mekanlarında tercih edilebilmektedir. Koyu renk sevenlerin tercihleri arasında olan bu sedirler kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Genişlik Oturum Yük..


sed104

Kahve Deri Kaplı Otel Restoranı Kanepesi

Kahverengi deri kaplı otel ve restoran kanepeleri sedirleri her mekanın dekorasyonuna uygun olarak hazırlanmaktadır. Kullanım kolaylığı sebebiyle daha çok tercih edilen sedirler istenilen ölçülerde dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik  120 cm 46 cm  65 cm&nb..


sed105

Dilimli Deri Döşemeli Hotel Kanepesi

Sırt kısmı dilim görünümlü deri döşemeli sedirler farklı renk seçenekleriyle dilediğiniz ölçülerde cafe, restoran ve daha bir çok mekanda hoş bir hava yakalayabilmek için tercih edilebilecek niteliktedir. Ortama daha hareketli bir görünüm katmak adına doğru seçim olacak olan sedir dayanıklı malzemeden üretilmiştir.Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak..


sed107

Altın Renkli Deri Döşemeli Cafe Sediri

Altın(Gold) renkli deri döşemeli sedir modeli farklı kullanım alanlarında (cafe ve dinlenme / eğlenme mekanı) şıklığı yansıtmak için kullanılmaktadır. Rengin ortama kattığı ışıltı sayesinde aydınlık ve göz alıcı bir görünüm oluşturmaktadır. Açık renk ve modern çizgiyi yakalamak isteyenlerin tercihi olan bu sedirler istenilen ebatlarda ve modelde ta..


sed108

Kapitoneli Turkuaz Kumaş Döşemeli Sedir

Kapitoneli turkuaz kumaş döşemeli sedirler rengi sebebiyle farklılık sevenlerin mekanlarında tercih edebilecekleri türdendir. Klasik renk tonlarının dışında bir arayış için olan kullanıcıların isteklerine yanıt verebilecek bu tasarım kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir.Ürün hakkında bilgi ve fiya..


sed11

Kumaş Döşemeli Restaurant Kanepesi

Krem kumaş döşemeli restoran sedirleri klasik renklerden vazgeçemeyenlerin tercihi olmaktadır. Mekanın iç yapısına bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilen kanepeler kullanım rahatlığı sunmaktadır. Restoranların dekorasyonunu tamamlayıcı nitelikte bulunmaları sebebiyle isteğe bağlı olarak değişiklikler yapılabilmektedir.GenişlikOturum YüksekliğiD..


sed111

Kahverengi Deri Dilimli Sırtlı Cafe Sediri

Kahverenginin tonları ve sırt kısmındaki dilimli görüntüsüyle mekana(cafe/restoran) hoş bir hava katan sedir modelleri farklılık arayışında olanlar için tasarlanmaktadır. Klasik modellerin dışında hareketli bir şeyler uygulamak isteyenler tercihlerinde bu sedirlere yer vermektedirler. Değişik görüntüsüyle ortamda tekdüzeliği yok etmek için ideal bi..


sed112

Kırmızı Kumaş Kapitoneli Cafe Sediri

Kırmızı renk kapitoneli kumaş kaplı cafe sedirleri rengi sebebiyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kırmızının asilliğiyle sedirin rahatlığı bir araya getirilerek tasarlanan bu ürün mekanın havasını değiştirecek nitelikte üretilmektedir. Kullanılan malzemelerin kalitesi sedirin uzun süre dayanabilmesi için üst düzeyde tutulmaktadır. ..


sed13

Siyah Deri Döşemeli Kanepe Sedir

Siyah deri döşemeli sedir mekanlarında(cafe,restoran) klasik görüntü sevenler için uygun bir modeldir. Siyahın sade ama iddialı görünümü ile şıklığı yakalamak mümkün olabilmektedir. Temiz görünüm kaygısı olmadan kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle oldukça rağbet gören bir sedir modelidir. Kullanıcının isteğine göre mekana uygun şekillerde tasarl..


sed14

Kapitoneli Restoran Sediri

Kiremit rengi kapitone kumaş döşemeli restoran sediri kullanıcının zevkine uygun olarak özel tasarım sunulmaktadır. Mekanların göz alıcı şıklığını sağlamak için en çok tercih edilen modellerdendir. İstenilen ölçülerde dayanıklı malzemeden üretimi sağlanmaktadır. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yükseklik 130 cm  47 cm&nb..


sed15

Kumaş Döşemeli Hotel Sediri

Ekose kumaş kaplamalı hotel sediri hem spor bir görünüm yakalamak hem de mekanda şıklığı sağlamak adına tercih edilmektedir. Kullanılacağı ortamın tasarımına uygun şekilde üretimi yapılmaktadır. İmal edildiği maddelerin dayanıklılığı sebebiyle uzun ömürlü kullanım garantisi sunmaktadır.İsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ..


sed16

Gri Kumaşlı Cafe Sediri

Gri renk kumaş kaplamalı cafe sediri eğlenme dinlenme mekanlarına özel istenilen ebatlarda üretilmektedir. Açık renk sevenlerin fazlaca tercih ettiği model sedir kullanım rahatlığıyla oldukça ilgi görmektedir. Mekanın dekorasyonuna ve kullanıcıların zevkine uygun olarak tasarlanmaktadır. Tüm ürünlerin üretiminde sağlam malzemeler kullanılmaktadır. ..


sed17

Çizgili Kumaşlı Siyah Beyaz Restoran Kanepesi

Çizgili kumaşlı siyah beyaz renk kumaş kaplamalı restoran kanepesi kullanılacağı mekana farklı ve şık bir görünüm sunmaktadır. Düz renklerin dışında siyah ve beyazın uyumunu çizgilerin hareketliliğiyle buluşturan sedir modeli mekanında değişiklik yaratmak isteyenler için üretilmektedir. Her ölçüde ortama uygun olarak tasarlanarak kaliteli malzeme k..


sed19

Beyaz Kumaş Döşemeli Otel Sediri

Beyaz kumaş döşemeli otel sediri rengi dolayısıyla mekanlarına derin ve ferah bir görünüm katmak isteyenleri tercihi olmaktadır. Rengin avantajı küçük alanları olduğundan daha geniş göstermesidir. Kullanıcının zevkine bağlı olarak istenilen ölçülerde tasarlanmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak uygun fiyata hizmet sunulmaktadır. Ge..


sed20

Dilimli Döşemeli Yeşil Kumaşlı Sedir

Dilimli döşemeli yeşil renk sedirler cafe, restoran, otel vs gibi bir çok eğlence ve dinlenme mekanlarında tercih edilmektedir. Kumaşın dilimli görüntüsü ürüne kendine has bir şıklık katmaktadır. Her mekana uygun ölçülerde kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Yapımında kaliteli malzeme kullanılarak ürünün kullanım süresinin uzatılması sağlanmıştır...


sed200

Gri Deri Kaplı Ayak Ahşaplı Cafe Sediri

Gri renk deri kaplamalı ahşap ayaklı cafe sediri görünümü sebebiyle klasik modellerin dışında tasarlanmıştır. Ahşap ayakları ortama farklı bir hava katarak basitliği yok etmektedir. Sedirin yapımında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalite standartlarına uygun olarak seçilmektedir. İstenilen ölçülerde üretim yapılmaktadır. Genişlik Otur..


sed201

Sarı Kumaşlı Kapitoneli Sedir

Sarı kumaş kapitone kaplamalı sedir hem kumaş rengi hem de ürün modeli olarak oldukça şık tasarlanmıştır. Modern ve ilgi çekici değişik bir tasarıma sahip olan sedir farklılık seven kullanıcıların tercihi olmaktadır. Mekanın görüntüsünü estetik zarafet anlamında tamamlayacak modellerdendir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinlik Yüksekli..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 163 (6 Sayfa)