Görünüm:

mska43

Kumaşlı Kollu Otel Sandalyesi

Kumaşlı Kollu Otel Sandalyemiz, 57 cm genişliği ve 90 cm yüksekliği ile oteliniz için çok şık bir tasarım.Showrooma bekliyoruz.Genişlik57 cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik90 cmKol Yüksekliği65 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliği Derinl..


mska62

Gri Kumaşlı Ahşap Kollu Otel Odası Sandalyesi

Gri Kumaşlı Ahşap Kollu Otel Odası Sandalyemiz, 54 cm genişliği ve 88 cm yüksekliği ile oteliniz için doğru seçim.Showrooma bekliyoruz.Genişlik54 cmOturum Yüksekliği47 cmDerinlik49 cmYükseklik88 cmKol Yüksekliği66 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksekliğ..


mskb19

Gri Kumaşlı Venge Boyalı Otel Lobisi Sandalyesi

Gri Kumaşlı Venge Boyalı Otel Lobisi Sandalyemiz, 57 cm genişliği ve 80 cm yüksekliği ile otel lobisi için iyi bir tercih.Showrooma bekliyoruz.Genişlik57  cmOturum Yüksekliği46 cmDerinlik52 cmYükseklik80 cmKol Yüksekliği68 cmİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum ..


psa663

Poliüretan Süngerli Gri Kumaşlı Kollu Otel Sandalyesi

Ürün hakkında bilgi ve fiyat almak için ürün kodunu ve adetini bize E-posta, Whatsapp veya Telefon yoluyla iletiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede size dönecektir.GenişlikOturum YüksekliğiDerinlikYükseklikKol Yüksekliğiİsteğe özel olarak malzeme cinsinde (ahşap,boya,kumaş,deri) ve ürün ölçülerinde değişiklik yapılabilir. Genişlik Oturum Yüksek..


rsak06

Çiçek Desenli Bek Kumaşlı Otel Sandalyesi

Çiçek Desenli Bek Kumaşlı Otel SandalyesiÇiçek desenli bek kumaşı ve şirin görünümü ile çok zarif bir ahşap otel sandalyesi ile karşı karşıyayız yine...Düz ön ayakları, oturum alanının yarısı kadar uzunlukta olan, kumaş kaplı kolları, rahat oturum ve sırt alanı ile mekanınıza baharı getirsin, müşterilerinizin yüzünde güller açsın.GenişlikOturum Yük..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)