Görünüm:

sed214

Krem Kumaş DöşemeliKapitoneli Ahşap Cafe Sedir

Krem kumaş döşemeli kapitoneli ahşap cafe sediri mekanın aydınlık ve geniş görünmesini sağlamaktadır. Küçük alanları olduğundan daha geniş göstermek isteyenleri tercih ettiği modeldir. Her renk ve ölçüde birbirinden farklı alanlar için özel olarak tasarlanmaktadır. Sedirin yapımında kullanılan tüm malzemeler yüksek kalite standartlarındadır. ..


sed225

Krem Deri Döşemeli Ahşap Restorant Sediri

Krem deri döşemeli ahşap restoran sediri misafirlerine konforlu hizmet sunmak isteyen kullanıcıların tercihleri arasındadır. Hem renk hem model olarak oldukça rağbet gören model mekanın dekorasyonuna göre istenilen ölçülerde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Misafirlerin kendini evinde gibi hissetmesini sağlayabilmek için tercih edil..


sed311

Krem Kumaşlı Kapitoneli Çift Yönlü Sedir

Krem rengi kumaş kaplı kapitoneli çift yönlü sedir cafelerden otellere bir çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle kullanım alanı bakımından yetersiz olan mekanlarda alanı etkin kullanabilmek amacıyla tasarlanan ürünler kaliteli işçilik ve dayanıklı malzemelerden uyun fiyatlara mal edilerek üretilmektedir. Mekanın ölçülerine göre dekorasyona uygun ş..


sed313

Krem Derili Çift Yonlu Kafeterya Sediri

Krem derili çift yönlü kafeterya sediri her iki tarafında da oturma kısmı bulundurmaktadır. Dolayısıyla alan kaplama bakımından daha tasarruflu bir modeldir. Açık renk olması sebebiyle de mekana daha geniş ve ferah bir hava katmaktadır. Ortamın yapısına ve ölçülerine göre kullanıcının istediği şekilde kaliteli işçilikle hazırlanmaktadır. Geniş..


sed44

Kapitoneli Krem Deri Döşemeli Cafe Sediri

Krem deri döşemeli kapitoneli cafe sediri sade ve şık bir modeldir. Sırt kısmındaki detay ve açık renkli görüntüsü ortama olduğundan daha geniş bir alan hissi katmaktadır. Klasik ve düz renk sevenlerin en çok tercih ettiği model olan sedir istenilen ölçülerde mekana özel olarak hazırlanmaktadır. Kaliteli malzemelerle hazırlanmaktadır.GenişlikOturum..


sed61

Turuncu Krem Deri Döşemeli Cafe Sedir

Turuncu krem deri döşemeli cafe sediri misafir karşılama ve ağırlama alanlarında konforlu hizmet sunmaktadır. Misafirlerin rahat etmesini önemseyen kullanıcıların tercihleri arasındaki modellerdendir. Kullanılacağı ortamın ölçülerine uygun özel olarak hazırlanmaktadır. Kalite ve şıklığı birlikte sunan sedirlerin yapımında üst sınıf malzemeler kulla..


sed77

Krem Cafe Sediri

Krem rengi deri kaplamalı cafe sediri açık renk olması sebebiyle ortamı olduğundan geniş ve ferah göstermektedir. Kullanılacağı alanın dekorasyonuna bağlı olarak istenilen ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Sade ve şık bir görüntü oluşturmak isteyenlerin tercih ettiği modeldir. Kullanılan malzemeler birinci sınıf olması sebebiyle dayanıklı ürünlerdir..


sed86

Krem Loca Sedir

Krem rengi loca sediri özel misafirlerini daha konforlu daha ferah yerde ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği model, açık renkli olması sebebiyle alanı derin ve geniş göstermektedir. Kullanılacağı mekanın yapısına ve dekorasyonuna uygun olarak tasarlanabilen ürünün yapımında kaliteli malzemeler kullanılarak dayanıklı ürünler elde edilmektedir.Geniş..


sed92

Ahşap Sedir Gri Krem Döşemeli Sedir

Gri krem döşemeli ahşap sedir iki renk uyumunun kullanıldığı modellerdendir. Hem koyu hem açık rengi barındıran model mekana modern bir hava katmaktadır. Yenilikten yana olanların tercih ettiği sedir istenilen ölçülerde dekorasyonu tamamlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerin yapımın kaliteli malzemeler kullanılarak kullanım süresi uzatılmaktad..


sed94

Krem Deri Kaplı Dilimli Ahşap Sedir

Krem deri kaplı dilimli ahşap sedir sade ve şık bir modeldir. Sırt kısmındaki detay ve açık renkli görüntüsü ortama olduğundan daha geniş bir alan hissi katmaktadır. Klasik ve düz renk sevenlerin en çok tercih ettiği model olan sedir istenilen ölçülerde mekana özel olarak hazırlanmaktadır. Kaliteli malzemelerle kullanılmaktadır.GenişlikOturum Yükse..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)