Görünüm:

rsak45

Bej Kumaş Döşemeli Ev Tipi Kollu Sandalye

Bej Kumaş Döşemeli Ev Tipi Kollu Sandalye - rsak45 - Ahşap Rustik Kollu Sandalye..


rsak40

Çizgili Kumaşlı Kollu Ahşap Sandalye

Çizgili Kumaşlı Kollu Ahşap Sandalye - rsak40 - Ahşap Rustik Kollu Sandalye..


ksa05

Beyaz Lake Bordo Kadife Kumaşlı Klasik Sandalye

Beyaz Lake Bordo Kadife Kumaşlı Klasik Sandalyemiz, 41 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile salonunuzda fark oluşturacak bir sandalye.Oturum yüksekliği ise 47 cm.Showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri t..


rsa01

Ahşap Rustik Restoran Sandalyesi

Ahşap Rustik Restoran Sandalyemiz, dikey çıtalı ahşap sırtı, deri döşemeli oturma alanı, 46 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile tam restoranınıza göre.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yemek s..


rsa02

Ahşap Eskitme Restoran Sandalyesi

Ahşap Eskitme Restoran Sandalyemiz, dikey çıtalı ahşap sırtı, deri döşemeli rahat oturma alanı ile restoranınız için en uygun sandalyelerden biri... 46 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile ideal bir sandalye. Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hı..


rsa03

Açık Ahşap Renkli Yatay Çıtalı Restoran Sandalyesi

Açık Ahşap Renkli Yatay Çıtalı Restoran Sandalyemiz, oturma alanındaki siyah deri döşemesi ile çok rahat.46 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile ideal sandalye ölçülerinde...Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. ..


rsa04

Eskitme Dik Çıtalı Ahşap Sandalye

Eskitme Dik Çıtalı Ahşap Sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 95 cm yüksekliği ile tam salonunuza göre.Sadeliğin ve şıklığın yeni adresi bu sandalyemizi showroomumuzda görebilirsiniz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizl..


rsa05

Turuncu Deri Döşemeli Ahşap Restoran Sandalyesi

Turuncu Deri Döşemeli Ahşap Restoran Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile restoranınız için uygun bir sandalye.Görmek için showrooma bekleriz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir y..


rsa06

Venge Boyalı Kırmızı Derili Restaurant Sandalyesi

Venge Boyalı Kırmızı Derili Restaurant Sandalyemiz, 45 cm genişliği ve 98 cm yüksekliği ile ideal bir restoran sandalyesi.Merdiven sırtı ile çok şık.Showrooma bekleriz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu ned..


rsa07

Ahşap Dikey 3 Çıtalı Sandalye

Sırtı dik çıtalı, tamamı ahşap sandalyemiz; 41 cm genişliği ve 92 cm yüksekliği ile mutfağınız için ideal ölçülerde. Dilerseniz, oturma alanına minder bağlayarak da kullanabilirsiniz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri t..


rsa09

Yatay Çıtalı Açık Eskitme Boyalı Sandalye

Yatay Çıtalı Açık Eskitme Boyalı Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 98 cm yüksekliği ile salonunuz için iyi bir seçim.Sandalyemizi görmek için showroomumuza bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenl..


rsa10

Ortopedik Sırtlı Siyah Boyalı Rustik Sandalye

Ortopedik Sırtlı Siyah Boyalı Rustik Sandalyemiz, 45 cm genişliği ve 100 cm yüksekliği ile ideal ölçülerde.Sırtı ortopedik ve oturma alanı rahat.Salonunuzda fark oluşturacak.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. ..


rsa11

Yatay Çıtalı Siyah Boyalı Restaurant sandalyesi

Yatay Çıtalı Siyah Boyalı Restaurant sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile restoranınız için uygun bir sandalye.Showroomumuza bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yemek s..


rsa12

Eskitme Siyah Deri Döşemeli Rustik Sandalye

Eskitme Siyah Deri Döşemeli Rustik Sandalyemiz, merdiven sırtı ile dikkat çekiyor.Oturma alanı rahat.46 cm genişliği ve 98 cm yüksekliği ile salonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri te..


rsa13

Yatay Çıtalı Rustik Ahşap Restoran Sandalyesi

Yatay Çıtalı Rustik Ahşap Restoran Sandalyemiz, 47cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile restoranınız için iyi bir seçim.Ürünümüzü görmek için showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle b..


rsa14

Yatay Çıtalı Açık Boya Renkli Sandalye

Yatay Çıtalı Açık Boya Renkli Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile ideal bir mutfak sandalyesi.Oturma alanına bir minder bağlayarak da kullanabilirsiniz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu ne..


rsa15

Turuncu Kumaşlı Açık Eskitme Boyalı Cafe Restoran Otel Sandalyesi

Turuncu Kumaşlı Açık Eskitme Boyalı Cafe Restoran Otel Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile birçok ticari alanda kullanılabilir.Pencereli ahşap sırtı ve rahat oturma alanı ile showroomda sizi bekliyor.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle neml..


rsa16

Meşe Ahşap Restoran Otel Sandalyesi

Meşe Ahşap Restoran Otel Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile ideal bir otel, restoran sandalyesi.Showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yemek sandalyesinde, öze..


rsa18

Dik Çıtalı Ahşap Rustik Sandalye

Dik Çıtalı Ahşap Rustik Sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 99 cm yüksekliği ile salonunuz için seçebileceğiniz en iyi sandalyelerimizden biri. Görmek isterseniz showrooma bekleriz. Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizl..


rsa19

Klasik Kumaşlı Koyu Eskitme Rustik Sandalye

Klasik Kumaşlı Koyu Eskitme Rustik Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile salonunuzu güzelleştirecek.Rahat oturma alanı ile showroomumuzda sizi bekliyor.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nede..


rsa20

Eskitme Desenli Kumaşlı Salon Sandalyesi

Eskitme Desenli, Kumaş Döşemeli, Kolsuz Salon SandalyesiSalon takımınız için en ideal tercihlerden biri...Eskitme desenli, kumaş döşemeli salon sandalyemiz; hafif lukens ayakları, klas bir işçiliğe sahip sırtı ve geniş oturma alanı ile misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlayabileceğiniz çok isabetli bir tercih...Genişlik48 cmOturum Yükseliği47..


rsa21

Venge Boyalı Çizgili Kumaşlı Restoran Sandalyesi

Venge Boyalı Çizgili Kumaşlı Restoran Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile ideal bir restoran sandalyesi.Merdiven sırtını görmek için sizi showroomumuza bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temi..


rsa22

Krem Deri Döşemeli Eskitme Sandalye

Krem Deri Döşemeli Eskitme Sandalyemiz, 47 cm genişliği ve 98 cm yüksekliği ile salonunuz için tercih edebileceğiniz bir sandalye.Showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yemek sa..


rsa23

Siyah Derili Eskitme Sandalye

Siyah Derili Eskitme Sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 97 cm yüksekliği ile salonunuz için uygun sandalyelerimizden biri.Farklı sırt tasarımını görmek için sizi showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temi..


rsa24

Venge Boyalı Beyaz Kumaşlı Rustik Sandalye

Venge Boyalı Beyaz Kumaşlı Rustik Sandalyemiz, 44 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile salonunuz için iyi bir tercih.Sandalyemizi görmek için sizi showrooma bekliyoruz.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu ned..


rsa25

Dik Çıtalı Eskitme Boyalı Restaurant Sandalyesi

Dik Çıtalı Eskitme Boyalı Restaurant Sandalyemiz, oturma alanına bir minder bağlayarak restoranınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sandalye.47 cm genişliği ve Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle..


rsa26

Desenli Kumaşlı Ağaç Sandalye

Desenli Kumaşlı Ahşap Sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile tam mutfağınıza göre... Oturma alanı rahat, sırtı ahşap. Showrooma bekliyoruz. Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yemek..


rsa27

Bej Koton Kumaşlı Eskitme Sandalye

Bej Koton Kumaşlı Eskitme Sandalyemiz, 48 cm genişliği ve 95 cm yüksekliği ile tam salonunuza göre...Geniş oturma alanı çok da rahat. Showrooma bekliyoruz. Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. Bu nedenle bir yem..


rsa28

Kızıl Eskitme Ahşap Restaurant Sandalyesi

Kızıl Eskitme Ahşap Restaurant Sandalyemiz, 46 cm genişliği ve 98 cm yüksekliği ile restoranınız için uygun bir sandalye.Rahat oturma alanı ve ahşap sırtı ile müşterilerinizin rahatını düşünün.Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde ..


rsa29

Çapraz Çıtalı Siyah Lake Boyalı Rustik Sandalye

Çapraz Çıtalı Siyah Lake Boyalı Rustik Sandalyemiz, 48 cm genişliği ve 96 cm yüksekliği ile salonunuz için en uygun sandalyelerden biri... Görmek için showrooma bekliyoruz. Ahşap sandalyeler, bakımı kolay mobilyalar arasındadır. Eğer bir şeyler lekelenmişse, nemli bir bezle silebilirsiniz. Özellikle nemli bez hızlı bir şekilde lekeleri temizler. B..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 105 (4 Sayfa)