European Countries

Some cities we export to Albania: Tirana Draac Avlonya Madritte bulunan Espranza cafenin masa ve sandalye ihracatı firmamızdan tarafından karşılanmıştır
We exported tables and chairs to the city of Mattersburg. Yurt dışı ihracatında yılların verdiği tecrübe ile hizmetinizdeyiz
The table, chairs, armchair, ottoman and servant needs of the Class hotel in Brussels are covered by our company. İhracat esnasında ürünlerimiz zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır.
We made our first export to Sofia. Hollanda’da bulunan Lodge hotel sandalye ihtiyacını firmamızdan temin etmiştir.
Over 50% of our exports constitute european countries. Romanya termal otel lobi dekorasyonu, sandalye ve masa temini firmamızdan tarafından yapılmıştır.
STAR EVENT SAAL KASSEL WEDDING HALL GERMANY Star Event Saal Wedding and Meeting Hall furnished our furniture needs from our company.  İsveç Wasby te yerleşik Nordic Cafe sandalye,masa,berjer,koltuk ve tüm dekorasyon ürünlerini firmamızdan ithal etti.
Fransa Hotel ibis berjer ve sandalye ihtiyacını firmamızdan karşılaşmıştır. Zürih kentinde bulunan Zurich otel sandalye ve masa ürünlerini firmamızdan satın almıştır.
Yunanistan mobilya ihracatı Mobilya sektörünün kalbi olan İtalya şehrine ilk ihracatımızı gerçekleştirdik.
Hotel Griff Junior berjer koltuk ürünlerinizi firmamızdan temin etmiştir. Ukrayna mobilya ihracatı
Dublin kentine bulunan lone hotel masa ve sandalye ihtiyaçlarını firmamızdan sağlamıştır. İngiltere Londra da yerleşik The Higland Restaurant sandalye,berjer,sedir ve masa gibi dekorasyon tamamlayıcı ürünlerini firmamızdan ithal etti.

Post Author: Palmiye Koçak