Menü
Sepetiniz

Cafe Projeleri RSS Besleme


07 Oca post_image_Tardis Cafe Pendik
0 510
Pendik Sahilde sizlere hizmet veren Tardis Cafe'nin poliüretan sandalyeleri, verzalit tablalı kare cafe masaları, köşe sedirleri, renkli modern cafe sandalyeleri, dış mekan kare tablalı tik masaları v..
05 Oca post_image_Sbarro Cafe Şişli
0 317
Sbarro Cafe masa ve sandalyelerini firmamızda satın aldı...
05 Oca post_image_Secco Cafe
0 374
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda mütevazi bir kahve dükkanı olarak faaliyet gösteren SECCO CAFE şuan 5 şubesiyle hizmet vermektedir.Palmiye koçak mobilya olarak SECCO Cafe'nin bar sandalyelerini, modern a..
04 Oca post_image_Samsun Atakum Vera Cafe
0 418
Samsun Atakum da yerleşik Vera Cafe, sadalye ve masa ihtiyaçları için firmamızı tercih ettiler. ..
04 Oca post_image_Şampiyon Kokoreç Kaynarca
0 347
Pendik Kaynarca ilçesinde yeni açılan Şampiyon Kokoreç Şubesinin turkuaz suni deri kaplama sedirleri, klasik cafe sandalyeleri, kare tablalı servantları, dekorasyon mobilyaları, servantları ve telli m..
03 Oca post_image_Reco Cafe Bistro Bursa
0 420
Bursa şehrinde yerleşik olarak hizmet veren Reco Cafe Bistro işletmesinin dış mekan örgü rattan sandalyeleri, kare tablalı cafe masaları, çiçek desenli kumaş döşemeli poliüretan cafe sandalyeleri, dış..
03 Oca post_image_Pi Restaurant Cafe ve Bar Dekorasyon
0 321
Frankfurt Almanya da yerleşik Pi Restaurant Cafe ve Bar firması, sandalye, bar sandalye, kollu sandalye, masa, berjer, sedir, kanepe, loca ve çeşitli dekorasyon ürünlerini firmamızdan ithal etti...
03 Oca post_image_Pendik Cooking House Cafe
0 314
İstanbul Pendik te bulunan Cooking House Cafe; sandalye,masa,berjer,sedir,servant ve dış mekan mobilyalarını firmamızdan satın aldı..
03 Oca post_image_Patroon Cafe Dekorasyon Maltepe
0 419
Maltepe sahilde yerleşik olarak faaliyette olan Patroon Cafe işletmesine imalatını gerçekleştirip, sattığımız ürünler:Metal cafe sandalyesiMdflam kapılarCafe sediriSütunlu duvar giydirmeleriSiyah merm..
31 Ara post_image_Öz Süt Şubesi Migros Alışveriş Merkezi
0 360
Özsüt Ordu Migros Alışveriş Merkezi cafe dekorasyonu firmamız tarafından sağlanmış, masa ve sandalyeler firmamız tarafından tedarik edilmiştir...
31 Ara post_image_Mr. Sweet Cafe Bistro Bilecik
0 336
Bilecikte hizmet veren Mr. Sweet Cafe & Bistro'nun rattan sandalyeleri, ahşap tablalı masaları, özel yapım sedirleri, minderli dış mekan rattan sandalyeleri, cafe sandalyeleri ve çeşitli cafe aksuarla..
29 Ara post_image_Manhattan Cafe Dubai
0 312
Dubai de yeni hizmete giren Manhattan Cafe, Sandalye, Masa, Berjer, Sedir, Kanepe, Bahçe Sandalye, Bahçe Masa, Cafe Dekorasyon Mamulleri gibi ürünleri firmamızdan ithal etti...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)