Türkiye'nin başkenti olan Ankara, tarihsel geçmişi ile de dikkat çeken nitelikler taşımaktadır. Öyle ki bölgede yapılan bir çok arkeolojik kazıya göre Bronz çağına kadar dayanan uzun bir geçmişe sahip olduğunu görmek mümkün olacaktır.

Son derece sosyal bir kenttir. İnsanlar burada son derece keyifli bir zaman dilimi geçirebilmektedirler. Çünkü bilindiği gibi başkent niteliği taşıyor olması nedeniyle şehircilik konusun büyük gelişmeler yaşamıştır.

Bu nedenle Ankara'ya turistik bir gezi düzenleyen insanların sosyal tesis alanları açısında bir çok alternatiflere sahip olması da kaçınılmaz olacaktır. Modern yapılı cafe, kantin ve restoran gibi alanları hem lüks hem de oldukça iyi hizmet vermekleri ile bilinir.Bölgede sandalye üreticisi olarak çalışan çok sayıda insan bulunur. Bahçe rattan sandalyeleri, bar sandalye, iroko sandalyeler ve de ahşap klasik kollu sandalye modelleri ile dünya çapında meşhur olmuş üretimler yapılır. Ankara ilinde yer alan koltuk ve berjer modelleri de son derece modern yapıya sahiptir.

Ankara’da bulunan imalathanemizde yapılan ahşap sandalye model ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz

Ankara’da faaliyette olduğumuz ilçeler : Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle’dir.

Kullanım amaçlarına ve modellerine göre birbirinden farklı masa sandalye çeşitlerine ve Ankara’daki masa sandalye fiyatlarına ulaşabilirsiniz.