Kütahya´ya bağlı olan Altıntaş ilçesi Kütahya´nın merkezine 49 KM uzaklıkta yer almaktadır. Eskişehir - Kütahya - Uşak - İzmir karayolu üzerinde kurulmuş olan ilçenin merkezi bir noktada yer alması ve her geçen gün gelişen yerler arasında bulunması dikkat çekici bir yer olmasını sağlamıştır.

Mobilya alanında birçok ihtiyacın yer aldığı ilçede firmamız her zaman en fazla ve kaliteli modeli sunmaya özen göstermiştir.

Kantin, cafe, restoran, otel ve pastane gibi farklı ortamlar için sunmuş olduğumuz modellerimiz Altıntaş´ta yer alan işletmelerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Sandalye üreticisi olarak oldukça uygun fiyatlar üzerinden en kaliteli ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Direk üretici firma ile iletişimde olacağınız için herhangi bir aracılık ücreti ödemenize de gerek kalmayacaktır. Sandalye denildiği zaman genellikle insanların gözüne ahşap sandalye, metal döküm sandalye, kahve sandalyesi, bahçe çam sandalye gibi birçok sandalye modeli gelebilmektedir. Bu modeller içerisinden istediklerinizi firmamız üzerinden satın alabilirsiniz.