Kafe, restoran, otel, villa, ev, bahçe ve teraslarda sıklıkla kullanılan alüminyum sandalyeler; ayrıca havuz ve deniz gibi yoğun su, güneşli ve nemli alanların vazgeçilmez ürünleridir. Bu arada sert kış şartlarını da unutmamak gerekiyor. Bu ürünü her türlü kış koşulunda kullanabilirsiniz.

Karlar Altinda Aluminyum Sandalyeler


Kar Altında Alüminyum Sandalyeler


Alüminyumun bu yaygın kullanımının nedenleri şunlardır:

Alüminyumun en önemli özelliklerinden biri sıcağa ve soğuğa dayanıklı olmasıdır. Bu özelliği onu dünya endüstrisinde demirden sonra en çok kullanılan madenler arasına sokmuştur. Alüminyum hava, oksidasyon ve paspas ile temas eder. Böylece çok dayanıklı alaşımlar ortaya çıkıyor. Bu alaşımlar dövülebilme ve işlenebilme özelliğine sahiptir, üzerlerine boya ve cila yapılabilir. Aynı zamanda alüminyum aşınmaya karşı yüksek dirençli, uzun ömürlü, düşük bakım maliyeti, hafif, ucuz ve taşıması kolay olan %100 geri dönüştürülebilir bir metaldir. Tüm bu avantajlar; Alüminyum, makine, gemi, ulaşım, inşaat ve otomotiv sektörleri için vazgeçilmez bir malzeme haline gelmiştir.


Kar Altında Alüminyum Sandalyeler

Başkanlar alüminyumun bu avantajlarına kayıtsız kalmıyor. Şık, istiflenebilir, katlanabilir, kollu, kolsuz, hafif ve sağlam alüminyum sandalyeler üretir. Bu sandalyeler daha çok dış mekanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda kolayca temizlenebilmesi nedeniyle alışveriş merkezlerinin alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir.


Yığılmış Alüminyum Sandalye

Alüminyum sandalyelerin bakımı kolaydır ve zahmetsizdir. Burada en önemli nokta çamaşır suyu ve kimyasal temizlik maddelerini alüminyum sandalyelerinizden uzak tutmaktır. Alüminyum sandalyelerinizi nemli bir bezle silebilirsiniz. Alüminyum sandalyelerinizi temizledikten sonra kurumasına özen gösteriniz.


Alüminyum Sandalye

Alüminyum bir sandalye seçmeden önce kendinize iyi bir başkan bulun. Sandalyeleri satın almadan önce mutlaka görün. Özellikle ülkemizde üretilen alüminyum sandalyeleri tercih etmenizi öneririz. Çünkü yerli ürünler genellikle orijinal hammaddelerle üretilmektedir. İthalatlar çoğunlukla geri dönüştürülmüş ürünlerdir ve çoğu Çin'den gelmektedir. Yerli ürünü 10 yıl kullanabilirsiniz ancak ithal edilenlerin ömrü çok uzun değildir. Peki ithal sandalye ile yerli sandalye arasındaki farkı nasıl anlarsınız?


Bunu sadece uzman belirleyebilir. Yöntemi anlamanın en kolay yolu, ağırlık ve fiyatı kontrol etmek olacaktır. Genellikle ithal alüminyum sandalyeler yerli olanlardan daha hafiftir. Fiyat açısından yerli alüminyum sandalyeler daha pahalı ve ithalat daha ucuz. Burada bütçenize göre seçim yapmak size kalmış. Tam bir karar vermeden önce birkaç sandalyeden fiyat teklifi almayı unutmayın.


Eviniz veya işiniz için en uygun alüminyum sandalyeleri seçmenizi dileriz.

Alüminyum Sandalyelerimiz için lütfen tıklayınız.

Buraya Tıkla.