Menü
Sepetiniz

adana RSS Besleme

02 Eki Pozantı Sandalyeci
admin 0 547
Adana PozantıAdana Pozantı ilçesi Türk tarihi açısından çok önemli bir bölge olarak bilinir. Bu nedenle ilçenin tarihsel ve kültürel özellikleri hakkında bilgi edinmek milletimiz açısından çok büyük b..
02 Eki Sarıçam Sandalyeci
admin 0 699
Akdeniz Bölgesi'nin en bereketli ve zengin topraklarına sahip olan Sarıçam ilçesinin tarihi geçmişi Milattan Önce 1000'li yıllara kadar dayanmaktadır. Tarihsel süreç boyunca bir çok uygarlığın bu bölg..
02 Eki İmamoğlu Sandalyeci
admin 0 612
Adana'nın İmamoğlu ilçesi bir çok tarihi eseri ile her yıl binlerce turistin yakın ilgi alanına girmeyi başarmaktadır. Bölge hem yöresel kültürü ile hem de görülmeye değer mekanları ile tam bir medeni..
02 Eki Ceyhan Sandalyeci
admin 0 818
Adana'nın en ünlü ilçeleri arasında yer alan Ceyhan, yaklaşık olarak 9 bin yıllık tarihi geçmişe sahiptir. Bölgenin en önemli toprakları arasında yer alan Ceyhan Ovası'nda vakti zamanında Hititler, As..
02 Eki Adana Sandalye Seyhan Sandalye İmalatı
admin 0 747
Adana ilinin merkez ilçesi olarak kendisini gösteren Seyhan ilçesi, hem görsel anlamdaki güzelliği ile hem de tarih kokan dokusu ile insanların yoğun derecede ilgisini çekmektedir. Bilindiği gibi bu b..
02 Eki Çukurova Sandalyeci
admin 0 833
Adana'nın Çukurova ilçesi denildiği zaman akıllara gelen ilk şey Kitvanza Krallığı'dır. Zamanında bu bölgede hüküm sürmüş olan Kitvanza Krallığı'nın zamanla Hititlerin egemenliği altına girmesiyle bir..
02 Eki Karataş Sandalyeci
admin 0 536
Adana'nın Karataş ilçesi hem yüzölçümü ile hem de bir çok tarihi mekanı ve doğal güzellikleri ile turistik bir mekan olamaya hak kazanmıştır. Bölgeye geçmişten günümüze kadar tarih boyunca adından sık..
02 Eki Karaisalı Sandalye
admin 0 488
Adana KaraisalıAdana Karaisalı ilçesi genel olarak Roma Dönemi kalıntıları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Özellikle de Karaisalı ilçesinin güney kısmında yer alan Midilli bölgesi, görülmeye değe..
02 Eki Kozan Sandalyeci
admin 0 930
Adana Kozan ilçesi ülkemizin stratejik bağlamda en önemli toprak parçaları arasında yer almaktadır. Çünkü burada Mezopotamya Bölgesi'nden, İç Anadolu Bölgesi'ne kadar uzanan Anavarza-Sis-Kayseri ticar..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)