Palmiye Koçak Mobilya

Sandalye, Masa, Berjer, Koltuk ve Mobilya Aksesuarları hakkında yazılar

Erzurum Sandalyeci

Posted By: Palmiye Published: 19/08/2019 Times Read: 43 Comments 0

Erzurum Merkez sosyal tesis yönünden güçlü bir yapıdadır. İşletmelerde genellikle ahşap tonet sandalye ve polyester masa kullanımına özen gösterilmektedir. Bölge Fırat Havzasının çevresinde yer aldığından doğallık ön plandadır. Yöresel lezzetler açısından da bir hayli zengin topraklar olduğunu söylemek mümkündür.

Read more

Güngören Sandalyeci

Posted By: Palmiye Published: 09/08/2019 Times Read: 50 Comments 0

İstanbul'un avrupa yakasında bulunan Güngören ilçesi eski zamanlarda av evleri bulunan bir bölgeydi. Bölgeye eskiden vitos denirdi

Read more

Yeni Trend Sandalyeler ve Masalar

Posted By: Palmiye Published: 08/07/2019 Times Read: 107 Comments 0

Masa ve sandalye modelleri evlerin kurtarıcı ürünleri arasında yer almaktadırlar. Bilindiği gibi günümüzde birbirinden farklı mobilya üreticisi ve satıcısı firma tarafından; yine birbirinden farklı ve de kullanışlı masa ve sandalye modelleri satışa sunulmuştur.

Read more

Beyaz Lake Masaların ve Sandalyelerin Kullanım Alanları Nelerdir

Posted By: Palmiye Published: 04/07/2019 Times Read: 98 Comments 0

Mobilyalar insan hayatının en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Özellikle de masa ve sandalyeleri gerek evlerimizde gerekse de restoran ya da cafe gibi sosyal tesis alanlarında sıkça kullanmaktayız.

Read more

Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak 2

Posted By: İbrahim Kılıç Published: 02/07/2019 Times Read: 61 Comments 0

Bağlantılı kabinlerin işletmeniz için uygun olduğuna karar verdikten sonra, onları alanınıza sokmak zor olabilir. Aşağıdaki videoda, restoranınızın kapısından çifte kabine nasıl oturulacağını gösteriyoruz.

Read more

Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak

Posted By: İbrahim Kılıç Published: 01/07/2019 Times Read: 69 Comments 0

Restoran kat planınız restoran konseptinizin önemli bir parçasıdır. Misafirlerinizin yemek yerken deneyimi için ortamı oluşturur ve bu durum sizi rakiplerinizden ayıracaktır. Tabi ki bu durum sadece estetik ile ilgili değildir. Restoran oturma düzenleri devletin belirlediği yönetmeliklere uygun olmalı kapasiteye uymalı ve kat planına ile aynı olmalıdır. Mekanınızı açmadan veya yenilemeden önce aşağıdaki dört önemli faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

Read more

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 345 (58 Sayfa)