Palmiye Koçak Mobilya

Sandalye, Masa, Berjer, Koltuk ve Mobilya Aksesuarları hakkında yazılar

Yeni Trend Sandalyeler ve Masalar

Posted By: Palmiye Published: 08/07/2019 Times Read: 40 Comments 0
Yeni Trend Sandalyeler ve Masalar

Masa ve sandalye modelleri evlerin kurtarıcı ürünleri arasında yer almaktadırlar. Bilindiği gibi günümüzde birbirinden farklı mobilya üreticisi ve satıcısı firma tarafından; yine birbirinden farklı ve de kullanışlı masa ve sandalye modelleri satışa sunulmuştur.

Read more

Beyaz Lake Masaların ve Sandalyelerin Kullanım Alanları Nelerdir

Posted By: Palmiye Published: 04/07/2019 Times Read: 35 Comments 0
Beyaz Lake Masaların ve Sandalyelerin Kullanım Alanları Nelerdir

Mobilyalar insan hayatının en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Özellikle de masa ve sandalyeleri gerek evlerimizde gerekse de restoran ya da cafe gibi sosyal tesis alanlarında sıkça kullanmaktayız.

Read more

Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak 2

Posted By: İbrahim Kılıç Published: 02/07/2019 Times Read: 27 Comments 0
Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak 2

Bağlantılı kabinlerin işletmeniz için uygun olduğuna karar verdikten sonra, onları alanınıza sokmak zor olabilir. Aşağıdaki videoda, restoranınızın kapısından çifte kabine nasıl oturulacağını gösteriyoruz.

Read more

Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak

Posted By: İbrahim Kılıç Published: 01/07/2019 Times Read: 32 Comments 0
Restoranınızı Bir Yemek Odası Düzeninde Tasarlamak

Restoran kat planınız restoran konseptinizin önemli bir parçasıdır. Misafirlerinizin yemek yerken deneyimi için ortamı oluşturur ve bu durum sizi rakiplerinizden ayıracaktır. Tabi ki bu durum sadece estetik ile ilgili değildir. Restoran oturma düzenleri devletin belirlediği yönetmeliklere uygun olmalı kapasiteye uymalı ve kat planına ile aynı olmalıdır. Mekanınızı açmadan veya yenilemeden önce aşağıdaki dört önemli faktörü göz önünde bulundurmalısınız.

Read more

Müşterilerinizi Geri Getirmek için Cafe İç Tasarımına İlişkin 8 Tavsiye

Posted By: Hakan Kurt Published: 28/06/2019 Times Read: 33 Comments 0
Müşterilerinizi Geri Getirmek için Cafe İç Tasarımına İlişkin 8 Tavsiye

Ailenizle veya arkadaşlarınızla gece dışarıda yemek yemeyi planladığınızı düşünün. Heyecanlısın çünkü yeni cafeyi denemek için sabırsızlanıyorsunuz. Beklentileriniz yüksek ve güzel vakit geçirmeyi bekliyorsunuz. Cafeye gittiğinizde çoğu zaman, cafe iç tasarımına dikkat ediyorsunuz. Siz ve yanınızdakiler, koltukların çok rahatsız olduğu bir masaya yönlendiriliyor. Bu, ruh halinize hafif bir karamsarlık koyar ancak iyi vakit geçirmeye kararlısınız. Sonra müzik berbat, menü amatör görünüyor, havasız ortam ve etrafınızdaki ışık başınızı ağrıtıyor. Bu yüzden, yemek iyi olsa bile, asla geri dönmeyeceğinize karar verirsiniz çünkü - vay, ne korkunç bir ortam. Bu günlerde insanlar sadece yemeğe çıkmıyorlar - tam deneyim kazanmak için dışarı çıkıyorlar. Herkes kendi mutfağında iyi yemekler pişirebilir, bu nedenle cafe ve restoran endüstrisi, konukların geri gelmesini sağlamak için güzel ve çekici iç mekanlar tasarlamada hiç durmaz. İyi bir cafe iç tasarımı sizi rakiplerinizden ayıran tek güzel fark olabilir.

Read more

Ofis Tasarımını Hangi Eğilimler Belirliyor.

Posted By: İbrahim Kılıç Published: 26/06/2019 Times Read: 39 Comments 0
Ofis Tasarımını Hangi Eğilimler Belirliyor.

Geçtiğimiz yıl iş gücünde ve aynı zamanda telekomünikasyon pozisyonlarında önemli artışlar görüldü. Ofis tasarım uzmanları insan kaynakları departmanlarını ve C seviyesindeki yöneticilerin ofislerini daha göz alıcı halde tasarım oluşturmak, yeteneklerini ön plana çıkarmak için ve elde tutmak için çok kısa bir sürede çalışmaktadır.

Read more

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 343 (58 Sayfa)